Povezane vesti
Kineski odgovor izazvao katastrofu na Wall Streetu
SEEbiz 13.05.2019
NEW YORK - Američki su indeksi oštro pali u ponedjeljak, i doživjeli su najteži dnevni pad od 3. siječnja, nakon što je Kina odlučila povisiti carine na neke robe u SAD-u, budući da se trgovinski rat između najvećih svjetskih gospodarstava pojačava. Dow… »
Panika na svetskim berzama zbog eskalacije tarifnog rata SAD i Kine
Dnevnik 13.05.2019
NjUJORK/LONDON: Investitore na svetskim berzama trese panika, cene akcija na Volstrutu i evropskim tržištima nezadrživo tonu nakon vesti da je Kina odlučila da uvede uzvratne tarife na 60 milijardi dolara vredan uvoz is SAD-a, čime je tarifni rat između… »
Cena bitkoina premašila 7.000 dolara
Dnevnik 13.05.2019
LONDON: Cena bitkoina premašila je danas 7.000 dolara, čime se približila devetomesečnom maksimumu. Vrednost bitkoina na berzi Bitstamp skočila je za 1,1 odsto na 7.056 dolara, što je najviši nivo od početka avgusta prošle godine, prenosi agencija… »
Vesti dana »
Smeši nam se proleće! Biće i do 20 stepeni, a nebo bez oblaka: Otkrivamo da li je zima rekla svoje
Telegraf pre 1 satjoš 26 povezanih
U eksploziji u Lavovu poginula policajka, 24 osobe povređene: Gradonačelnik tvrdi da se radi o terorističkom napadu
Newsmax Balkans pre 58 minutajoš 25 povezanih
Udruženja poljoprivrednika u blokadama od utorka pojačavaju protest
Insajder pre 2 satajoš 18 povezanih
Apostolović: Zbog Mrdićevih zakona ništa od klastera tri u pregovorima sa EU
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih



