Povezane vesti
ZZŠ: Nismo pravili razliku između grada i sela
RTK 13.05.2019
Na današnjoj konferenciji za novinare Zajedno za Šumadiju rečeno je da Kragujevac, u zadnjih 5 godina, nije uložio ni dinar u razvoj seoskog područja, u putnu infrastrukturu i u vodosnabdevanje. U ovoj organizaciji navode da je za vreme dok su oni vodili… »
ZZŠ: Gradska vlast gotovo pet godina nije uložila ni dinar u razvoj kragujevačkih sela
InfoKG 13.05.2019
U kragujevačkim selima u poslednjih pet godina nema investicionih ulaganja, odnosno nije uložen ni dinar u njihov razvoj, a gospoda iz lokalne vlasti nisu ni ušla u sela. To tvrde u Zajedno za Šumadiju i naglašavaju da im je cilj da nastave gde su stali… »
ZZŠ: Kragujevac od 2014. ne ulaže ni dinar u razvoj seoskog područja
Ritam grada Kg 13.05.2019
Stranka Zajedno za Šumadiju izdala je saopštenje u kom navodi da Grad Kragujevac od 2014. godine ne ulaže ni dinar u razvoj seoskog područja. Premda u budžetu postoji stavka za te pozicije ni jedan jedini dinar nije uložen ni u putnu infrastrukturu ni u… »
Vesti dana »
„Rekao je da želi da ostane u Partizanu“: Penjaroja posle pobede nad Zvezdom o važnom igraču
Danas pre 4 satijoš 4 povezane
Ćulibrk: Neverovatno koliko ljudi postanu biznismeni kad jednom uđu u vlast
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
OIK u Sevojnu objavila ukupne rezultate: Lista oko SNS osvojila devet mandata
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
"Nudim vam svoje iskustvo" Zelenski se obratio partnerima usred noći, poruka ima veze sa Iranom
Blic pre 4 satijoš 1 povezana




