Povezane vesti
Vocap na meti hakera - softver pratio šta korisnici rade
Južne vesti 14.05.2019
Getty Images Vocap ima 1,5 milijardi korisnika, a veruje se da je veliki broj njih dobro zaštićen Grupa hakera je na telefonima i drugim uređajima koji koriste aplikaciju za komuniciranje Vocap (WhatsApp), instalirala softver za praćenje, potvrdila je… »
Vocap na meti hakera – softver pratio šta korisnici rade
Danas 14.05.2019
Grupa hakera je na telefonima i drugim uređajima koji koriste aplikaciju za komuniciranje Vocap (WhatsApp), instalirala softver za praćenje, potvrdila je kompanija. Iz Vocapa, čiji vlasnik je Fejsbuk, navode da je meta hakerskog napada bio „određeni… »
Vocap na meti hakera - softver pratio šta korisnici rade
Radio 021 14.05.2019
Grupa hakera iskoristila je veliku grešku u kodu Vocapa, pa se postavlja pitanje koliko je ljudi bilo ugroženo. Getty Images Vocap ima 1,5 milijardi korisnika, a veruje se da je veliki broj njih dobro zaštićen Grupa hakera je na telefonima i drugim… »
Vesti dana »

Tramp uoči sastanka sa Putinom: 'Visoki ulozi', Lavrov u majici SSSR
BBC News pre 58 minutajoš 53 povezane

Trampova "zver" je krenula, konačno je u avionu za Aljasku! Američki predsednik pred istorijski samit poslao poruku! Evo kada stiže Putin! (foto, video)
Kurir pre 28 minutajoš 112 povezane

Učenici Gimnazije u Valjevu pozivaju na nove proteste nakon policijske brutalnosti
Serbian News Media pre 6 satijoš 11 povezanih