Povezane vesti
Početak radova na izgradnji NCR kampusa u Beogradu
Nedeljnik 14.05.2019
Korporacija NCR u Srbiji započela je radove na izgradnji svog najsavremenijeg tehnološkog kampusa u Bloku 42 na Novom Beogradu. To će biti najveći kampus NCR korporacije u Evropi. Vrednost investicije u izgradnju objekta je oko 90 miliona dolara, a… »
Kamen temeljac za projekat od 90 miliona dolara, u kampusu će moći da radi više od 4.200 ljudi (foto)
Telegraf 14.05.2019
Vučić na otvaranju radova: Ovim projektom vraćamo ljudima osmeh i donosimo posao za oko 5.000 ljudi. Potrebni su nam pamet i nove tehnologije, poručuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić, uz ocenu da je investicija američke kompanije NCR u izgradnju… »
Vesti dana »
Vladimir Paskaljević o Koraksu: Bio je genije, davao je nadu i nama koji smo otišli odavde, a sarađivao sam s njim u dokumentarcu koji će biti prikazan na Beldocsu
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Vojvodina će imati priliku da obezbedi drugo mesto: Čukarički i Partizan odigrali bez golova
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





