Povezane vesti

Putin: Želim ponovo da uspostavim potpune odnose sa SAD

Putin: Želim ponovo da uspostavim potpune odnose sa SAD

N1 Info 14.05.2019
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je kada je primio šefa američke diplomatije Majka Pompea da želi ponovo da uspostavi "potpune odnose sa SAD" uprkos brojnim tačkama neslaganja između dve zemlje. "Imam utisak da je predsednik SAD za obnavljanje… »
Putin se sastao sa pompeom: Imam utisak da Tramp želi obnavljanje kontakata sa Rusijom, a to i mi želimo

Putin se sastao sa pompeom: Imam utisak da Tramp želi obnavljanje kontakata sa Rusijom, a to i mi želimo

Kurir 14.05.2019
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je danas kada je primio šefa američke diplomatije Majka Pompea da želi ponovo da uspostavi "potpune odnose sa SAD" uprkos brojnim tačkama neslaganja između dve zemlje. "Imam utisak da je predsednikSAD za… »
Pompeo sa Lavrovom u Sočiju - pokušaj poboljšanja odnosa dve sile

Pompeo sa Lavrovom u Sočiju - pokušaj poboljšanja odnosa dve sile

Glas Amerike 14.05.2019
SAD i Rusija potvrdile su da žele da rade na poboljšanju svojih narušenih odnosa, tokom susreta američkog državnog sekretara Majka Pompea i njegovog ruskog kolege Sergeja Lavrova u Sočiju. Međutim, nisu postigli saglasnost o temama poput Irana i… »
Pompeo i Lavrov: Mnoge razlike ostaju između dvije strane

Pompeo i Lavrov: Mnoge razlike ostaju između dvije strane

Slobodna Evropa 14.05.2019
Američki državni sekretar Mike Pompeo i njegov domaćin, ruski ministar vanskih poslova Sergej Lavrov saopštili su u Sočiju da mnoge razlike ostaju između Vašingtona i Moskve, ali da su razgovori koje su u utorak održali koraci naprijed ka… »
Putin sa Pompeom: Imam utisak da Tramp želi normalizaciju

Putin sa Pompeom: Imam utisak da Tramp želi normalizaciju

RTS 14.05.2019
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je na sastanku sa američkim državnim sekretarom Majkom Pompeom da ima utisak da predsednik SAD Donald Tramp iskreno želi normalizaciju odnosa sa Rusijom. Vladimir Putin je istakao da se Rusija nije mešala u… »
Lavrov Pompeu: Dosta nepoverenja, vreme za zajednički rad

Lavrov Pompeu: Dosta nepoverenja, vreme za zajednički rad

RTS 14.05.2019
Postoje sumnje i predrasude, ali Rusija smatra da je vreme za novu matricu odnosa sa SAD, rekao je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov u Sočiju na sastanku sa američkim kolegom Majkom Pompeom. Predsednik Tramp posvećen je poboljšanju odnosa… »
Pompeo i Lavrov veruju da su mogući bolji odnosi SAD i Rusije

Pompeo i Lavrov veruju da su mogući bolji odnosi SAD i Rusije

N1 Info 14.05.2019
Američki državni sekretar Majk Pompeo izrazio je nadu na sastanku sa šefom ruske diplomatije Sergejom Lavrovom, da Vašington i Moskva mogu poboljšati odnose i pronaći područja zajedničke saradnje. Pompeo je u Sočiju izjavio da je u Rusiju došao… »
Sastali se Lavrov i Pompeo: "Imamo probleme koji zahtevaju hitne mere" (FOTO)

Sastali se Lavrov i Pompeo: "Imamo probleme koji zahtevaju hitne mere" (FOTO)

Vesti online 14.05.2019
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov i američki državni sekretar Majk Pompeo počeli su razgovore u Sočiju. Na početku sastanka Lavrov je izrazio nadu da će u razgovoru sa Pompeom uspeti da se izrade konkretni predlozi za normalizaciju… »
Lavrov i Pompeo se zalažu za poboljšanje odnosa Rusije i SAD

Lavrov i Pompeo se zalažu za poboljšanje odnosa Rusije i SAD

Danas 14.05.2019
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je danas kada je primio svog američkog kolegu Majka Pompea u Sočiju da je vreme da Rusija i SAD formiraju „odgovornije“ odnose da bi se izašlo iz sadašnje situacije. „Vreme je da počnemo da… »
Ruska igra: Zašto Putinova strategija iz Sirije neće uspeti u Venecueli

Ruska igra: Zašto Putinova strategija iz Sirije neće uspeti u Venecueli

Blic 13.05.2019
Rusija u Venecueli ponovo igra istu igru kao u Siriji. SAD su u Venecueli nametnule sankcije koje su oslabile državnu naftnu kompaniju, a ukinule sankcije zvaničnicima koji su se pridružili opoziciji, kao što je šef obaveštajne službe. Pa ipak, uz… »

Vesti dana »