Povezane vesti
Vraćaju se protestne šetnje petkom u Novom Sadu
Radio 021 15.05.2019
Učesnici protesta "Jedan od pet miliona", ovog petka, 17. maja, ponovo će ići u protestnu šetnju novosadskim ulicama. Protesti od nedavno počinju u 19 časova, na platou Srpskog narodnog pozorišta. Prisutnima će se pre šetnje obratiti gradonačelnik Šapca… »
"1 OD 5 MILIONA": Gradonačelnik Šapca govori u petak na Pozorišnom trgu
Moj Novi Sad 15.05.2019
Građanski protesti "Jedan od 5 miliona" u Novom Sadu nastaviće se u petak, 17. maja, na platou ispred Srpskog narodnog pozorišta, sa početkom u 19 časova, a na 16. novosadskom protestu govoriće gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović i predsednik… »
Na protestu u Novom Sadu 17. maja Nebojša Zelenović i Marko Bastać
Danas 15.05.2019
Građanski protesti „1 od 5 miliona“ u Novom Sadu nastaviće se u petak 17. maja na platou ispred Srpskog narodnog pozorišta, sa početkom u 19 časova, a na 16. novosadskom protestu govoriće gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović i predsednik beogradske… »
Vesti dana »
Putevi Srbije: Putevi prohodni, na put ne kretati bez zimske opreme
Morava info pre 5 minutajoš 61 povezana
Prekinite saradnju sa Kinom i Rusijom: Od SAD stiglo naređenje Venecueli
Večernje novosti pre 2 satajoš 36 povezanih
Lomljenje božićne česnice sa 33 zlatnika, teške 260 kg: Veliki broj građana se okupio ispred Hrama Svetog Save
Nova pre 20 minutajoš 25 povezanih





