Povezane vesti
Veselji ponovo provocira: Niš većinom bio naseljen Albancima
Blic 16.05.2019
Predsednik kosovskog parlamenta Kadri Veselji, ponovo je danas pominjao Niš, rekavši da je taj stari srpski grad nekada bio nastanjen mnogobrojnim Albancima za koje tvrdi da su ih Srbi proterali, pa su se u najvećem broju naselili u Prištini… »
Skandalozna izjava Veseljija: Albanci proterani iz Niša naselili Prištinu
Vesti online 16.05.2019
Predsednik skupštine samoproklamovanog Kosova Kadri Veselji posetio je u četvrtak lokaciju na kojoj će biti izgrađen „Memorijal progona Albanaca od strane srpskih snaga“. Tokom posete ovom mestu Veselji je rekao da su mnogi Albanci proterani iz Niša… »
Kako samo drsko provocira! Kadri Veselji SAD i otima: Niš i Kuršumliju proglasio albanskim gradovima! Skandalozno (video)
Kurir 16.05.2019
Predsednik Skupštine tzv. Kosova Kadri Veselji posetio je danas lokaciju na kojoj će srpske snage izgraditi Memorijalni centar progona Albanaca i tom prilikom izjavio da su mnogi Albanci isterani iz Niša i došli u Prištinu. Prema njegovim rečima… »
Vesti dana »

Srbija centar podnosi krivične prijave protiv Marka Krička zbog zlostavljanja i polnog uznemiravanja
Glas Šumadije pre 1 satjoš 32 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 45 povezanih

Da li je ovo znak? Dvojica najmlađih dobila zadatak, Pešić "crta" 12 za Eurobasket
Mondo pre 3 satajoš 51 povezana

Zapadni mediji: Tramp spreman da pruži bezbednosne garancije Kijevu; Priznanje Donbasa put do mira
Sputnik pre 33 minutajoš 67 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 22 povezane