Povezane vesti
Alibaba ne haje za trgovinski spor, utrostručio dobit
Dnevnik 16.05.2019
PEKING: Prihodi kompanije Alibaba, kineskog lidera u oblasti e-trgovine, nadmašili su u prvom tromesečju ove godine procene analitičara, ukazavši istovremeno da su kinesko-američki trgovinski spor i usporavanje kineske privrede imali neznatan uticaj na… »
Tabaković: Srbija je sada zemlja u kojoj se lakše posluje i nalazi posao
Radio 021 16.05.2019
Strane direktne investicije u Srbiji dostigle su u prva četiri meseca 1,2 milijarde evra, rekla je Jorgovanka Tabaković, guvernerka Narodne banke Srbije. Kako kaže, "to je rast od 14 odsto u odnosu na isti period prošle godine i rezultat je boljeg… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 44 minutajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana