Povezane vesti

„Javljamo da nas je zauvjek napustio...“ Hrvati sahranjuju Ćiru Blaževića

„Javljamo da nas je zauvjek napustio...“ Hrvati sahranjuju Ćiru Blaževića

Sputnik 17.05.2019
Nakon što je objavljeno da je Ćiro Blažević snimio predizborni spot u znak podrške Samostalnoj demokratskoj srpskoj stranci u Hrvatskoj i Miloradu Pupovcu, društvenim mrežama se širi umrlica sa likom i imenom tog bivšeg fudbalskog trenera. Kako… »
Nakon podrške Pupovcu, Hrvatskom se širi umrlica živog Ćire Blaževića

Nakon podrške Pupovcu, Hrvatskom se širi umrlica živog Ćire Blaževića

RTV 17.05.2019
ZAGREB - Nakon što je Ćiro Blažević objavio da je snimio predizborni spot u znak podrške Samostalnoj demokratskoj stranci Srba u Hrvatskoj i Miloradu Pupovcu, društvenim mrežama se širi umrlica sa likom i imenom ovog bivšeg fudbalskog trenera… »
Posle podrške Pupovcu, Ćiro Blažević "dobio" umrlicu

Posle podrške Pupovcu, Ćiro Blažević "dobio" umrlicu

Vesti online 17.05.2019
Društvenim mrežama širi se umrlica sa likom i imenom bivšeg fudbalskog trenera Miroslava Ćire Blaževića. Blažević je "dobio" umrlicu nakon što je objavio da je snimio predizborni spot u znak podrške Samostalnoj demokratskoj stranci Srba u… »
Umrlica Ćiri Blaževiću zbog podrške Pupovcu

Umrlica Ćiri Blaževiću zbog podrške Pupovcu

RTS 17.05.2019
Nakon što je Ćiro Blažević objavio da je snimio predizborni spot u znak podrške Samostalnoj demokratskoj stranci Srba u Hrvatskoj i Miloradu Pupovcu, društvenim mrežama se širi umrlica sa likom i imenom ovog bivšeg fudbalskog trenera. Umrlica je… »
Jedan od najvećih trenera podržao Srbina u Hrvatskoj, odmah mu je osvanula čitulja! (foto)

Jedan od najvećih trenera podržao Srbina u Hrvatskoj, odmah mu je osvanula čitulja! (foto)

Alo 17.05.2019
Društvenim mrežama širi se umrlica sa likom i imenom bivšeg fudbalskog trenera Miroslava Ćire Blaževića. Blažević je "dobio" umrlicu nakon što je objavio da je snimio predizborni spot u znak podrške Samostalnoj demokratskoj stranci Srba u… »
SDSS objavio spot sa Ćirom Blaževićem

SDSS objavio spot sa Ćirom Blaževićem

RTS 17.05.2019
U sklopu kampanje za izbore za Evropski parlament, Samostalna demokratska srpska stranka objavila je spot za koji je angažovan Miroslav Ćiro Blažević. "Istina je da smo angažirali Ćiru, a spot je još u izradi", potvrdio je u utorak predsednik… »
Objavljen predizborni spot za Pupovca, a Ćiro Blažević dobio lažnu umrlicu: "Sine, slušaj šta ti tvoj Ćiro kaže..."…

Objavljen predizborni spot za Pupovca, a Ćiro Blažević dobio lažnu umrlicu: "Sine, slušaj šta ti tvoj Ćiro kaže..."…

Telegraf 17.05.2019
Poručio je kako je on prava osoba za ovaj spot i nije ga briga za komentare. Proslavljeni hrvatski fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević, deklarisani pristalica Hrvatske demokratske zajednice, prihvatio je poziv Milorada Pupovca da se priključi… »
Intervju Ćiro Blažević: Nevažno ako me sad malo manje vole (video)

Intervju Ćiro Blažević: Nevažno ako me sad malo manje vole (video)

Večernje novosti 17.05.2019
Nikada nisam imao problema ni u Srbiji ni sa Srbima, nikada - rekao je legendarni trener i učesnik spota SDSS-a. MENE ljudi vole, iako će me možda neki posle ovoga sa spotom za Milorada Pupovca malo manje voleti, ali nema veze, kaže za "Novosti"… »
Blažević o podršci Pupovcu: Neki valjaju grudvu koja bi mogla sve da nas zatrpa

Blažević o podršci Pupovcu: Neki valjaju grudvu koja bi mogla sve da nas zatrpa

N1 Info 17.05.2019
Proslavljeni hrvatski fudbalski trener i bivši selektor Miroslav Ćiro Blažević izjavio je da je njegov motiv da se pojavi u predizbornom spotu za evropske izbore za Samostalnu demokratsku srpsku stranku (SDSS), očit, jer se ne slaže sa onima koji u… »
Blažević: Ne bojim se što sam stao uz Pupovca

Blažević: Ne bojim se što sam stao uz Pupovca

Vesti online 17.05.2019
Poznati fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević izjavio da se ne boji što je stao uz Milorada Pupovca. Blažević je za Novosti rekao da ga ljudi vole, iako će ga možda neki posle spota malo manje voleti, ali da to, kako ističe, nema veze… »
Ne bojim se! Ćiro Blažević objasnio zašto je snimio spot za srpsku stranku

Ne bojim se! Ćiro Blažević objasnio zašto je snimio spot za srpsku stranku

Sputnik 17.05.2019
Proslavljeni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević izjavio je, povodom svog učešća u spotu kojim podržava Samostalnu demokratsku srpsku stranku (SDSS), da se ne boji što je stao uz Milorada Pupovca. Blažević je za „Novosti“ rekao da ga… »
Ćiro Blažević: Ne bojim se što sam stao uz Pupovca

Ćiro Blažević: Ne bojim se što sam stao uz Pupovca

RTV 17.05.2019
BEOGRAD - Proslavljeni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević izjavio je, povodom svog učešća u spotu kojim podržava Samostalnu demokratsku srpsku stranku (SDSS), da se ne boji što je stao uz Milorada Pupovca. Blažević je za Novosti rekao da ga… »

Vesti dana »