Povezane vesti

Vučić: Spreman sam da govorim o Kosovu u Skupštini Srbije. ...

Vučić: Spreman sam da govorim o Kosovu u Skupštini Srbije. ...

Beta 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je spreman da govori pred Narodnom skupštinom o Kosovu - odmah, odnosno u narednih nekoliko dana, ukoliko za to postoji mogućnost. On je gostujući u jutarnjem Dnevniku RTS rekao o izjavama… »
Vučić: Priština od ponedeljka hapsi na severu, planiraju najprljavije stvari

Vučić: Priština od ponedeljka hapsi na severu, planiraju najprljavije stvari

N1 Info 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da vlasti u Prištini nameravaju da uhapse 26 policajca sa severa Kosova i još 15 osoba pod izgovorom da su učestvovali u korupciji. Izvor: RTS "Od ponedeljka žele da uhapse 26 policajaca sa severa Kosova… »
Vučić: Godinu dana vode hajku protiv mene zbog razgraničenja, a sad kažu da ne znaju o čemu se radi

Vučić: Godinu dana vode hajku protiv mene zbog razgraničenja, a sad kažu da ne znaju o čemu se radi

Novi magazin 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su "mnogi vodili hajku protiv njega" zbog ideje razgraničenja oko kosovskog pitanja, a da "nisu znali o čemu se radi, i sve to vreme nisu ni pitali". "Godinu dana vode hajku protiv mene zbog ideje… »
Vučić: Političko ludilo na Kosovu, planiraju da hapse srpske policajce

Vučić: Političko ludilo na Kosovu, planiraju da hapse srpske policajce

RTS 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže za RTS da kosovske vlasti planiraju da od ponedeljka uhapse 26 policajaca sa severa Kosova i Metohije i još 15 osoba – pod izgovorom da su učestvovali u korupciji. Cilj je, ističe, da sever ostane… »
Vučić: Spreman sam da u Skupštini govorim o Kosovu

Vučić: Spreman sam da u Skupštini govorim o Kosovu

Slobodna Evropa 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas za Radio-televiziju Srbije (RTS) da je spreman da govori pred Narodnom skupštinom o Kosovu - odmah, odnosno u narednih nekoliko dana, ukoliko za to postoji mogućnost. Komentarišući rezoluciju koju… »
Vučić jutros uživo o najnovijem albanskom scenariju: Pokušaće u nedelju da isprovociraju Srbe na severu Kosova, a za…

Vučić jutros uživo o najnovijem albanskom scenariju: Pokušaće u nedelju da isprovociraju Srbe na severu Kosova, a za…

Kurir 17.05.2019
Namera im je da oslabe odbranu severa Kosova, a cilj da Severna Mitrovica ostane nezaštićena... Poruka im je da nema odbrane za Sever, a potom bi usledio završni čin - da potpuno ovladaju područjem na kojem žive Srbi i dovedu nas pred svršen… »
Vučić: Od vladika nisam tražio ni milost, ni podršku; Priština sprema hapšenje srpskih policajaca

Vučić: Od vladika nisam tražio ni milost, ni podršku; Priština sprema hapšenje srpskih policajaca

Večernje novosti 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da prištinske vlasti, u nameri da oslabe odbranu severa Kosova, nameravaju u ponedeljak da uhapse srpske policajce. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da prištinske vlasti, u… »
Vučić: Političko ludilo na Kosovu, planiraju hapšenje naših policajaca

Vučić: Političko ludilo na Kosovu, planiraju hapšenje naših policajaca

Blic 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže za RTS da kosovske vlasti žele da uhapse 26 policajaca sa severa Kosova i Metohije i još 15 osoba - pod izgovorom da su učestvovali u korupciji i slično, i da začarani krug na Kosovu nije zatvoren. On je… »
Vučić: Spreman sam da govorim o Kosovu u Skupštini Srbije

Vučić: Spreman sam da govorim o Kosovu u Skupštini Srbije

Glas Zapadne Srbije 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je spreman da govori pred Narodnom skupštinom o Kosovu - odmah, odnosno u narednih nekoliko dana, ukoliko za to postoji mogućnost. On je gostujući u jutarnjem Dnevniku RTS rekao o izjavama… »
Vučić: Vlasti u Prištini nameravaju da hapse srpske policajce

Vučić: Vlasti u Prištini nameravaju da hapse srpske policajce

Danas 17.05.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da vlasti Prištine nameravaju da uhapse 26 policajca sa severa Kosova i još 15 osoba pod izgovorom da su učestvovali u korupciji. „Od ponedeljak žele da uhapse 26 policajaca sa sever Kosova i… »

Vesti dana »