Povezane vesti
Pendarovski potpisao sistemske zahteve koje Ivanov nije hteo
N1 Info 17.05.2019
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski potpisao je ukaze o proglašenju četiri sistemska zakona, koje je njegov prethodnik Đorđe Ivanov odbijao da potpiše jer nose novo ustavno ime države. Kako je saopšteno iz predsedničkog kabineta, prvi zakoni… »
Pendarovski potpisao sistemske zakone koje Ivanov nije hteo
Slobodna Evropa 17.05.2019
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski potpisao je ukaze o proglešenju četiri sistemska zakona, koje je njegov prethodnik Đorđe Ivanov odbijao da potpiše jer nose novo ustavno ime države. Kako je saopšteno iz predsedničkog kabineta, prvi zakoni… »
Pendarovski potpisao sistemske zakone koje Ivanov nije hteo
Novi magazin 17.05.2019
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski potpisao je danas ukaze o proglešenju četiri sistemska zakona, koje je njegov prethodnik Đorđe Ivanov odbijao da potpiše jer nose novo ustavno ime države. Kako je saopšteno iz predsedničkog kabineta, prvi… »
Vesti dana »
„Da su danas izbori oni ne bi pobedili, videćemo šta će biti za 10 meseci“: Vučić posetio novogodišnji bazar ispred Skupštine
Nova pre 12 minutajoš 45 povezanih
Kako niški studenti ulaze u prvi dan nove godine - odaju poštu žrtvama pada nadstrešnice
N1 Info pre 1 satjoš 28 povezanih
Policija objavila hronologiju događaja tragedije u Švajcarskoj: "Za 2 minuta prve ekipe su bile na licu mesta"
Telegraf pre 12 minutajoš 85 povezanih
Broj mrtvih se približio 50, najmanje 115 teško povređenih; "Katastrofalna tragedija" FOTO/VIDEO
B92 pre 2 minutajoš 24 povezane




