Povezane vesti

Komemoracija Miši Janketiću: Brojni prijatelji i kolege odali poslednju počast velikanu glume (foto) (video)

Komemoracija Miši Janketiću: Brojni prijatelji i kolege odali poslednju počast velikanu glume (foto) (video)

Telegraf 18.05.2019
Komemoracija je održana u 12 časova u Jugoslovenskom dramskom pozorištu u Beogradu. Komemoracija čuvenom glumcu Mihailu Miši Janketiću održana je danas, 18. maja, u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, gde su se okupili brojni prijatelji i kolege… »
Komemoracija mihailu janketiću: Ceo Mišin život bio je podvig

Komemoracija mihailu janketiću: Ceo Mišin život bio je podvig

Večernje novosti 18.05.2019
Prijatelji i kolege sa velike scene JDP oprostili se od glumačkog velikana Mihaila Janketića. Vida Ognjenović: Istinski velikan, jarbol u svakoj glumačkoj podeli. BESKRAJNO dugim aplauzom punim ljubavi i poštovanja, na nogama i uz povike "bravo"… »
Miša Janketić sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Miša Janketić sahranjen u Aleji zaslužnih građana

RTV 18.05.2019
BEOGRAD - Glumac Mihailo Miša Janketić sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana. Od Janketića su se oprostili njegovi prijatelji iz Tomaševa u uverenju da će aplauzi njegove publike u Tomaševu i Beogradu trajati iako je njegovo srce prestalo… »
Mihailo Janketić sahranjen u Aleji zaslužnih građana

Mihailo Janketić sahranjen u Aleji zaslužnih građana

N1 Info 18.05.2019
Jedan od najvećih srpskih i jugoslovenskih glumaca Mihailo Miša Janketić sahranjen je u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Prethodno je u Jugoslovenskom dramskom pozorištu održana komemoracija, gde su se od velikog glumca oprostili porodica… »
Potresan govor vojina ćetkovića na janketićevoj komemoraciji: Hvala ti što mi samo nisi bio otac, Gaga mi je rekao da si ti…

Potresan govor vojina ćetkovića na janketićevoj komemoraciji: Hvala ti što mi samo nisi bio otac, Gaga mi je rekao da si ti…

Večernje novosti 18.05.2019
Vojin Ćetković se emotivnim rečima oprostio od velikog glumca Mihaila Miše Janketića, kojem je komemoracija održana u subotu, 18. maja, u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Vojin Ćetković se emotivnim rečima oprostio od velikog glumca Mihaila… »
Pozorište u crnini: Sahranjen Miša Janketić (foto)

Pozorište u crnini: Sahranjen Miša Janketić (foto)

Mondo 18.05.2019
Porodica, kolege i prijatelji oprostili se od legende srpskog glumišta, koji je sahranjen u Aleji zaslužnih građana. Slavni glumac Mihailo Miša Janketić sahranjen je u subotu u 15 časova, u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. Sahrani na… »
Poslednji aplauz za Mišu Janketića u JDP-u

Poslednji aplauz za Mišu Janketića u JDP-u

Dnevnik 18.05.2019
BEOGRAD: Desetominutnim aplauzom kolege i prijatelji oprostili su se od velikog glumca Mihaila Miše Janketića na komemoraciji održanoj u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. O vitezu i vojskovođi glume, velikom prijatelju, vrhunskom umetniku klasične… »
Danas je pozorište u crnini, otišao je Miša: Prijatelji i kolege opraštaju se od glumačke legende! (kurir TV)

Danas je pozorište u crnini, otišao je Miša: Prijatelji i kolege opraštaju se od glumačke legende! (kurir TV)

Kurir 18.05.2019
Komemoracija Mihailu Miši Janketiću održala se u njegovom matičnom pozorištu Jugoslovenskom dramskom. Da odaju počast bardu glumišta došao je ogroman broj glumaca i reditelja, stigli su Miodrag i Bojan Krivokapić, Dragan Petrović Pele, Branimir… »
Radovao se malim stvarima, kao što se siroče raduje: Voja Brajović se oprostio od Miše Janketića i naterao suze na oči…

Radovao se malim stvarima, kao što se siroče raduje: Voja Brajović se oprostio od Miše Janketića i naterao suze na oči…

Kurir 18.05.2019
Komemoracija Mihailu Miši Janketiću održala se u njegovom matičnom pozorištu Jugoslovenskom dramskom. Miša je umro 15. maja u 81. godini, a od njega su se oprostili mnogobrojne kolege i prijatelji, a jedan od njih je bio i Voja Brajović koji je… »
Putuj viteže, pozdravi teškaše, njima ideš... Vojin Ćetković izazivao buru emocija, ovako se oprostio od Miše…

Putuj viteže, pozdravi teškaše, njima ideš... Vojin Ćetković izazivao buru emocija, ovako se oprostio od Miše…

Kurir 18.05.2019
Komemoracija Mihailu Miši Janketiću održana je u njegovom matičnom pozorištu Jugoslovenskom dramskom. Vojin Ćetković održao jedan od najemotivnijih govora i oprostio se od kolege koji je preminuo 15. maja u 81. godini. - Dragi moj Mišo, pišem ti… »
"Putuj kneže, pozdravi nam glavešine": Vojin Ćetković pročitao pismo posvećeno Miši, niko u sali nije mogao da sakrije…

"Putuj kneže, pozdravi nam glavešine": Vojin Ćetković pročitao pismo posvećeno Miši, niko u sali nije mogao da sakrije…

Blic 18.05.2019
Glumac Vojin Ćetković oprostio se od kolege, velikana srpskog glumišta Miše Janketića na komemoraciji održanoj u Jugoslovenskom dramskom pozorištu: - Dradi moj Mišo, pišem ti ovo pismo u nadi da me neće prekidati ako budem patetičan. Želim da… »
"Hvala ti što mi nisi bio samo otac..." Teške reči Vojina Ćetkovića na komemoraciji Miši Janketiću (video) (foto)

"Hvala ti što mi nisi bio samo otac..." Teške reči Vojina Ćetkovića na komemoraciji Miši Janketiću (video) (foto)

Telegraf 18.05.2019
Rekao mi je Gaga, onako šapatom, u poverenju, "Miša je vitez". E, pa, jesi, Janketiću, ljuti se koliko god hoćeš - govorio je Ćetković. Vojin Ćetković se emotivnim rečima oprostio od velikog glumca Mihaila Miše Janketića, kojem je komemoracija… »
Komemoracija Miši Janketiću: Mnogobrojne kolege došle da odaju počast jednom od najboljih glumaca

Komemoracija Miši Janketiću: Mnogobrojne kolege došle da odaju počast jednom od najboljih glumaca

Blic 18.05.2019
Komemoracija jednom od naših najboljih glumaca Miši Janketiću počela je danas u 12 časova u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, a mnogobrojne kolege okupile su se kako bi odale počast preminulom velikanu. Mnogobrojni prijatelji, članovi porodice i… »

Vesti dana »