Povezane vesti

Od skromne pevačice do zvezde: O Tamari bruji Evropa, a mnogi su zaboravili šta joj se pre 11 godina desilo na Evroviziji u…

Od skromne pevačice do zvezde: O Tamari bruji Evropa, a mnogi su zaboravili šta joj se pre 11 godina desilo na Evroviziji u…

Blic 19.05.2019
Tamara Todevska izazvala je pravu pometnju svojim nastupom na Evroviziji, a iako joj nisu predviđali visok plasman makedonska predstavnica iznenadila je ne samo region, već i čitavu Evropu. Nakon glasanja žirija Tamara Todevska sinoć se našla na… »
Srbija dala Makedoniji maksimalan broj poena: Tamara Todevska druga u finalu Evrovizije po glasovima žirija

Srbija dala Makedoniji maksimalan broj poena: Tamara Todevska druga u finalu Evrovizije po glasovima žirija

Blic 19.05.2019
Nakon glasanja stručnog žirija, Tamara Todevska iz Severne Makedonije našla se na drugom mestu u finalu "Evrovizije", a tokom večeri biće saopšteni i glasovi publike, nakon kojih će se znati pobednik. Tamara Todevska oduševila je Evropu, pa se… »
Severna Makedonija pobeđuje na evroviziji? Tamara Todevska oduševila Evropu, od velikog broja zemalja dobila 12 poena

Severna Makedonija pobeđuje na evroviziji? Tamara Todevska oduševila Evropu, od velikog broja zemalja dobila 12 poena

Blic 19.05.2019
Ovogodišnja predstavnica Severne Makedonije, Tamara Todevska, dobila je veliki broj poena u dosadašnjem glasanju u finalu "Evrovizije", a velike su šanse da će do kraja takmičenja biti na prvom mestu. - Presrećna sam! Već sam učinila moju naciju… »

Vesti dana »