Povezane vesti

Saša Ilić - knedla u grlu i veliko hvala svima! (video)

Saša Ilić - knedla u grlu i veliko hvala svima! (video)

Mondo 19.05.2019
Šta je kapiten Partizana rekao posle utakmice sa Proleterom... Pogledajte i emotivan oproštaj navijača od legendarnog kapitena crno-belih. .flowplayer .fp-ui .ad-time:before { content: ': ' } Izvor: MONDO/Goran Sivački Pojavio se Saša Ilić nasmejan… »
Milošević oduševio navijače: Biće Sale još na terenu – danas je sam sebe zamenio

Milošević oduševio navijače: Biće Sale još na terenu – danas je sam sebe zamenio

Hot sport 19.05.2019
Za kraj plej-of faze Superlige Partizan je porazio Proleter sa 2:0. Danilo Pantić i Rikardo Gomeš su doneli trijumf crno-belima. Meč je ostao u senci poslednjeg nastupa legendarnog kapitena Partizana Saše Ilića na stadionu u Humskoj. Posle utakmice… »
U Humskoj sve u znaku oproštaja kapitena Ilića, Partizan sa kote tri u Evropu

U Humskoj sve u znaku oproštaja kapitena Ilića, Partizan sa kote tri u Evropu

Sportski žurnal 19.05.2019
Navijači crno-belih ponovo vređali predsednika, pa je meč bio prekinut na kratko. Partizan – Proleter (NS) 2:0 (1:0) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 9.650. Sudija: Nikola Radaković (Novi Sad). Pomoćnici: Goran Beljin (Bela Crkva) i Matija… »
Saša Ilić odigrao poslednju prvenstvenu utakmicu za Partizan

Saša Ilić odigrao poslednju prvenstvenu utakmicu za Partizan

Sportski žurnal 19.05.2019
Ilić je teren napustio u 81. minutu uz velike ovacije sa tribina, pozdravljen od saigrača ali i igrača Proletera, uz vatromet iznad stadiona u Humskoj. Dugogodišnji kapiten fudbalskog kluba Partizan Saša Ilić odigrao je danas protiv Proletera… »
Saša Ilić završava prvenstvenu karijeru: Partizan će uvek biti moj

Saša Ilić završava prvenstvenu karijeru: Partizan će uvek biti moj

Radio 021 19.05.2019
Kapiten Partizana Saša Ilić rekao je danas da, iako završava igračku karijeru, nije otišao iz tog kluba i da će crno-beli uvek biti njegov klub. "Težak trenutak za mene. Ja bih samo hteo da zahvalim ljudima koji su došli, vidim puno bivših… »
Ilić: Nije kraj, želim da se oprostim osvajanjem Kupa

Ilić: Nije kraj, želim da se oprostim osvajanjem Kupa

Beta 19.05.2019
Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je da bi želeo da se oprosti od aktivog igranja osvojenim Kupom i da je današnji oproštaj od navijača na stadionu u Humskoj doživeo veoma emotivno. "Nije kraj, imamo utakmicu u četvrtak, želeo bih da se… »
Počasni krug zaliven suzama, evo zašto im se Sale raduje!

Počasni krug zaliven suzama, evo zašto im se Sale raduje!

Sportske.net 19.05.2019
Kapiten crno-belih zahvalan klubu, navijačima i predstavnicima medija. Najjači utisak sa atletske staze tokom počasnog kruga. Legendarni kapiten Partizana Saša Ilić odigrao je poslednju utakmicu pred navijačima kluba u Humskoj. Crno-beli su… »
Saša još nije rekao sve: Nije kraj, želim trofej u Kupu za rastanak

Saša još nije rekao sve: Nije kraj, želim trofej u Kupu za rastanak

Mozzart sport 19.05.2019
Kapiten crno-belih hoće da se oprosti osvojenim trofejem. Oprostio se Saša Ilić od Humske. Od stadiona na kojem je fudbalski prohodao i gotovo ceo svoj igrački vek proveo. Ali, nije se još rastao od crno-belog dresa! Koliko god mu Grobari priredili… »
Priča godine: Nije se videlo u prenosu – Sale oduševio prepričavanjem šta mu se dogodilo tokom ‘počasnog kruga’ u…

Priča godine: Nije se videlo u prenosu – Sale oduševio prepričavanjem šta mu se dogodilo tokom ‘počasnog kruga’ u…

Hot sport 19.05.2019
Saša Ilić je danas odigrao poslednju utakmicu na stadionu u Humskoj. Rezultatom 2:0 Partizan je porazio Proleter u poslednjem kolu Superlige ove sezone. Ujedno, ovo je bila poslednja utakmica Ilića u Humskoj, a poslednju utakmicu u dresu Partizana… »
Nije gotovo! Sale će ponovo na teren!

Nije gotovo! Sale će ponovo na teren!

Sportske.net 19.05.2019
Odigrao je Saša Ilić poslednji meč u Humskoj, ali je trener Partizana Savo Milošević poručio da to nije bila poslednja utakmica kapitena u crno-belom dresu. Kapiten fudbalskog kluba Partizan Saša Ilić odigrao je večeras poslednju prvenstvenu… »
Ilićev 'poslednji ples', Partizan na kraju treći!

Ilićev 'poslednji ples', Partizan na kraju treći!

Sportske.net 19.05.2019
Pamtiće navijači Partizana poslednju prvenstvenu utakmicu u sezoni 2018/19. Ostaće zapisano da se Saša Ilić oprostio od Humske u trijumfu nad Proleterom. Sezona u kojoj je FK Partizan ostao bez šansi za titulu neposredno nakon početka prolećnog… »
Superliga, plej-of: Nebo je plakalo na poslednjem Saletovom plesu u Humskoj (foto)

Superliga, plej-of: Nebo je plakalo na poslednjem Saletovom plesu u Humskoj (foto)

Hot sport 19.05.2019
Legendarni kapiten crno-belih odigrao je poslednju utakmicu u Humskoj. Rezultatom 2:0 Partizan je porazio Proleter za kraj Superlige. Interesantnu uvertiru imao je meč na Partizanovom stadionu pošto su svi igrači crno-belih i Novosađana na teren… »
Ilić: Nisam otišao iz Partizana,Partizan će uvek biti moj

Ilić: Nisam otišao iz Partizana,Partizan će uvek biti moj

Dnevnik 19.05.2019
BEOGRAD: FK Partizan Milorad Vučelić zahvalio se danas kapitenu Saši Iliću na odanosti crno-belima, ističući da je on istinska legenda kluba iz Humske. Legendarni fudbaler Partizana večeras protiv Proletera odigraće poslednji meč na stadionu u… »
Fenomenalna slika u Humskoj: Saša Ilić x 21, svi sa maskama a i onaj jedan pravi! Sjajan gest igrača Proletera (foto)

Fenomenalna slika u Humskoj: Saša Ilić x 21, svi sa maskama a i onaj jedan pravi! Sjajan gest igrača Proletera (foto)

Hot sport 19.05.2019
Odlična uvertira za poslednju utakmicu Saše Ilića na stadionu u Humskoj. Svi igrači Partizana i Proletera na teren su izašli sa maskama Saše Ilića. Početak poslednje utakmice crno-belih u Superligi potpuno je u znaku legendarnog kapitena koji… »
Samo je jedan Ilić kapiten

Samo je jedan Ilić kapiten

Mozzart sport 19.05.2019
Emotivno veče u Humskoj, pošto se legendarni vezista Partizana oprostio od crno-belog dresa. To može samo Saša Ilić. Kao što je više od tri decenije privlačio loptu, tako je i ove večeri još jednom demonstrirao magnetno dejstvo. Samo zbog njega… »
Nedelja kada je otišao Saša: Partizan se na veličanstven način oprostio od legendarnog kapitena

Nedelja kada je otišao Saša: Partizan se na veličanstven način oprostio od legendarnog kapitena

Večernje novosti 19.05.2019
Težak trenutak za mene, ali nisam otišao iz Partizana - rekao je Ilić. On ima jedinstven dar - poručio je prvi čovek crno-belih. NEDELjA kada je otišao Saša... Nije Humska bila puna, čak ni približno, kako kaže pesma "Zabranjenog pušenja", u… »
Kraljevski ispraćaj: Saša Ilić je za kraj karijere ujedinio crno-beli svet /foto/

Kraljevski ispraćaj: Saša Ilić je za kraj karijere ujedinio crno-beli svet /foto/

Sportal blic 19.05.2019
Saša Ilić, legendarni kapiten FK Partizan, poslednji meč u dresu crno-belih odigrao je protiv novosadskog Proletera, i to uz veliki ispraćaj svih kojima je klub iz Humske i sam "Sale kapiten" u srcu. Oko 15.000 gledalaca došlo je na stadion kako bi u… »

Vesti dana »