Povezane vesti

"Desetka? Ako je Milijaš tako rekao onda u redu" Saigrači se oprostili od kapitena Zvezde

"Desetka? Ako je Milijaš tako rekao onda u redu" Saigrači se oprostili od kapitena Zvezde

Sportal blic 20.05.2019
Kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš u nedelju je odigrao oproštajni meč na Marakani, a koliki je utisak ostavio ne samo na navijače nego i saigrače govore i reči Marina, Stojkovića i Joveljića. - Mislim da je zaslužio sve što je doživeo na… »
Marin uzima od Milijaša „desetku": Zaslužio je ovacije...

Marin uzima od Milijaša „desetku": Zaslužio je ovacije...

Sportski žurnal 20.05.2019
Mnogo je dao Zvezdi i Zvezda mu je vratila, tako da mogu samo još da mu čestitam na sjajnoj karijeri - naveo je Stojković. Fudbaleri Crvene zvezde Marko Marin, Filip Stojković i Dejan Joveljić istakli su da je kapiten Nenad Milijaš zaslužio ovacije… »
Marin o milijašu: Ako mi je on ostavio ‘desetku’, onda neka tako i bude!

Marin o milijašu: Ako mi je on ostavio ‘desetku’, onda neka tako i bude!

Hot sport 20.05.2019
Jučerašnja utakmica koju su crveno-beli odigrali protiv Napretka ostaće upamćena kao poslednja na kojoj je crveno-bele predvodio Nenad Milijaš, koji se oprostio od aktivnog igranja. Kapiten, crveno-bela legenda, uzor, o kome saigrači pričaju samo u… »
"Nije još: Kraj!" Saša Ilić: Video sam klince kako plaču, a meni drago jer će možda jednog dana biti kao ja!

"Nije još: Kraj!" Saša Ilić: Video sam klince kako plaču, a meni drago jer će možda jednog dana biti kao ja!

Sportal blic 19.05.2019
Kapiten Partizana Saša Ilić na emotivan način se oprostio od crno-belih, za koje je poslednji put u prvenstvu odigrao u pobedi nad Proleterom (2:0), a onda u 82. minutu, pri izlasku sa terena, doživeo ovacije kakve i dolikuju legendi kluba. - Sigurno… »
Ilić: Nije kraj, hoću da se oprostim sa peharom u Kupu

Ilić: Nije kraj, hoću da se oprostim sa peharom u Kupu

Večernje novosti 19.05.2019
Hvala svima koji su došli u velikom broju i po ovoj kiši da me isprate, ja im ovo neću zaboraviti. Kada sam trčao krugo ko stadiona video sam suze u očima dece - priča Saša. Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je da bi želeo da se… »

Vesti dana »