Povezane vesti

Internetom kruži snimak gole ane Korać: Posle snimaka sa bivšim dečkom, isplivao novi gde se dodiruje i uvija! (video 18+)

Internetom kruži snimak gole ane Korać: Posle snimaka sa bivšim dečkom, isplivao novi gde se dodiruje i uvija! (video 18+)

Kurir 20.05.2019
Sve više kontroverznih informacija "isplivava" o Ani Korać, a sada internetom kruži video na kom je skroz gola. Ova učesnica rijalitija trenutno je u vezi sa Davidom Dragojevićem, sa kojim često razmenjuje nežnosti pred kamerama, a njihov odnos… »
Požgaj hoće da se razvede, a Milijanu više ne zanima: Bogdanovićeva je sa njim htela i seks napolju, ali je sad je…

Požgaj hoće da se razvede, a Milijanu više ne zanima: Bogdanovićeva je sa njim htela i seks napolju, ali je sad je…

Kurir 20.05.2019
Milijana Bogdanović izgleda polako odustaje od Aleksandra Požgaja, sa kojim je imala veoma buran odnos. Oženjeni takmičar nekoliko puta je i poljubio Milijanu, ali je ona sada priznala da je više ne interesuje Požgaj. "Sada me uopšte ne interesuje… »
Urnebesne reči utehe koje samo zorica Marković može da izgovori! Ugazila Davida Dragojevića, sa zemljom ga je sravnila…

Urnebesne reči utehe koje samo zorica Marković može da izgovori! Ugazila Davida Dragojevića, sa zemljom ga je sravnila…

Kurir 20.05.2019
Aleksandra Subotić bivšem vereniku Davidu Dragojeviću javnu prevaru koju joj je priredio niti hoće, niti može da oprosti. Naime, pošto je bila diskvalifikovana, David je ostao sam u rijalitiju, pa naočigled cele Srbije uplovio u romansu sa Anom… »
'Udaj se za mene' crno na belo! Ovo je dokaz da je David javno zaprosio Aleksandru!

'Udaj se za mene' crno na belo! Ovo je dokaz da je David javno zaprosio Aleksandru!

Večernje novosti 20.05.2019
Aleksandra Subotić i David Dragojević su uživali u svojoj ljubavi godinu dana i šest meseci, a onda je prste umešala Ana Korać i veza ovo dvoje zadrugara je doživela krah. Aleksandra Subotić i David Dragojević su uživali u svojoj ljubavi godinu… »
Isplivala fotka kao dokaz da je David zaprosio Aleksandru: Dragojević je obmanuo Srbiju, a sad i progovorio o raskidu sa anom…

Isplivala fotka kao dokaz da je David zaprosio Aleksandru: Dragojević je obmanuo Srbiju, a sad i progovorio o raskidu sa anom…

Kurir 20.05.2019
David Dragojević u rijalitiju potencira priču da nikada nije zaprosio Aleksandru Subotić, da je njihova ljubav odavno ugašena, ali nije očekivao da će napolju isplivati dokaz da nije tako. Naime, sada se pojavila fotografija na kojoj se jasno vidi… »

Vesti dana »