Povezane vesti
Porodica Bitići protiv prevremenog otpusta Vlastimira Đorđevića
Glas Amerike 20.05.2019
Članovi porodice Bitići i njihovi pravni zastupnici pokrenuli su kampanju za sprečavanje ranijeg izlaska iz zatvora Vlastimira Đorđevića, bivšeg načelnika Resora Javne bezbednosti MUP-a Srbije, u vreme sukoba na Kosovu 1998-1999. Đorđević, koji uslove za… »
Iljir Bitići protiv prevremenog puštanja Vlastimira Đorđevića
N1 Info 20.05.2019
ljir Bitići, brat trojice američkih državljana iz redova Oslobodilačke vojske Kosova ubijenih u Srbiji 1999. godine, zatražio je od Mehanizma za međunarodne krivične sudove da ne dozvoli prevremeno puštane na slobodu nekadašnjeg zamenika ministra… »
Iljir Bitići protiv oslobađanja Đorđevića
Danas 20.05.2019
Iljir Bitići, brat trojice američkih državljana iz redova Oslobodilačke vojske Kosova ubijenih u Srbiji 1999. godine, zatražio je od Mehanizma za međunarodne krivične sudove da ne dozvoli prevremeno puštane na slobodu nekadašnjeg zamenika ministra… »
Vesti dana »

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Želim da se sastanem s njim": Tramp otkrio s kojim svetskim liderom će sesti za sto: "Dobro se slažemo"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana