Povezane vesti
Huavej pretnja za SAD, za Srbiju 'korektan partner'
Slobodna Evropa 20.05.2019
Piše: Nevena Bogdanović Ne postoji bilo kakav osnov da Srbija raskida dosadašnji nivo saradnje sa Huavejom, kaže za Radio Slobodna Evropa (RSE) ministar trgovine, turizma i telekomunikacija u Vladi Srbije Rasim Ljajić, povodom restrikcija koje je… »
Ljajić o "Huaveju": Ne želimo da budemo kolateralna šteta sukoba tehnoloških divova
Blic 20.05.2019
Ne postoji bilo kakav osnov da Srbija raskida dosadašnji nivo saradnje sa "Huavejom", rekao je ministar trgovine, turizma i telekomunikacija u Vladi Srbije Rasim Ljajić, povodom restrikcija koje je "Gugl" uveo kineskoj kompaniji. "Mi ne želimo da budemo… »
Ljajić: Ne postoji osnov da Srbija raskida saradnju sa Huawei
N1 Info 20.05.2019
Ne postoji bilo kakav osnov da Srbija raskida dosadašnji nivo saradnje sa Huawei, kaže za Radio Slobodna Evropa (RSE) ministar trgovine, turizma i telekomunikacija u Vladi Srbije Rasim Ljajić, povodom restrikcija koje je američka kompanija Google uvela… »
Ljajić: Ne postoji osnov da Srbija raskida saradnju sa Huavejom
Slobodna Evropa 20.05.2019
Ne postoji bilo kakav osnov da Srbija raskida dosadašnji nivo saradnje sa Huavejom, kaže za Radio Slobodna Evropa (RSE) ministar trgovine, turizma i telekomunikacija u Vladi Srbije Rasim Ljajić, povodom restrikcija koje je američka kompanija Gugl… »
Vesti dana »
Danas je Mitrovdan, jedna od 5 najvećih pravoslavnih slava u Srbiji! Mitrovdan Mitrovdan u Srbiji Mitrovdan u svetu
Volim Zrenjanin pre 26 minutajoš 11 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Mađarska izuzeta od sankcija SAD na ruske energente; Rute: Putin ne može da pobedi u nuklearnom ratu
RTV pre 16 minutajoš 9 povezanih
Nikola Jokić je najbolji košarkaš 21. Veka i to je jednostavno tako: Golden Stejt bez šanse u NBA Kupu!
Hot sport pre 16 minutajoš 11 povezanih
Kišan i vetrovit dan pred nama: Najviša dnevna temperatura 14 stepeni
Telegraf pre 3 satajoš 7 povezanih




