Povezane vesti

Milinković-Savić: Budućnost? Previše se priča o meni

Milinković-Savić: Budućnost? Previše se priča o meni

N1 Info 21.05.2019
Fudbaler Lacija Sergej Milinković Savić istakao je da nije zadovoljan sezonom koju je imao u Italiji. Srpski reprezentativac proglašen je najboljim veznim igračem Serije A ove godine. Sergeju je nagrada uručena pre utakmice sa Bolonjom (3:3), a… »
Mihajlović: Da, zvao me je Juventus…

Mihajlović: Da, zvao me je Juventus…

Mondo 21.05.2019
…pre pet godina", otkrio je srpski trener italijanskim novinarima. Siniša Mihajlović napravio je pravo malo čudo izborivši sa ekipom Bolonje opstanak u Seriji A. Sudbina je htela da odlučujući bod osvoji remijem 3:3 protiv svog bivšeg kluba… »
Spasilac Miha: Retki su verovali, napravili smo čudo

Spasilac Miha: Retki su verovali, napravili smo čudo

N1 Info 21.05.2019
Fudbaleri Bolonje obezbedili su opstanak u italijanskoj Seriji A, pošto su remizirali 3:3 sa Laciom u pretposlednjem kolu i tako se osigurali pred poslednju rundu. Jedan od junaka plavo-crvenih je i trener tima, nekadašnji srpski fudbaler Siniša… »
Miha: ''Da, Juve me je kontaktirao...'' Ali, ima i nastavak

Miha: ''Da, Juve me je kontaktirao...'' Ali, ima i nastavak

Sportske.net 21.05.2019
Srpski stručnjak prezadovoljan je izborenim opstankom u Seriji A, ali ne želi da se zaustavi na ovome, postavio je još jedan cilj pred svoje igrače. A onda je usledilo pitanje novinara o interesovanju Juventusa i Lacija za njegove usluge... Siniša… »
"Niko Nije verovao da ćemo opstati u Seriji A": Mihajlović postao junak otpisane Bolonje, pa poručio: Zvao me je juventus!

"Niko Nije verovao da ćemo opstati u Seriji A": Mihajlović postao junak otpisane Bolonje, pa poručio: Zvao me je juventus!

Sportal blic 21.05.2019
Siniša Mihajlović je napravio čudo sa ekipom Bolonje, jer je uspeo da grogiranu ekipu podigne iz mrtvih i da je kolo pre kraja Serije A ostavi u ligi. To je potvrđeno remijem protiv Lacija (3:3) na "Olimpiku", čime je obezbeđeno mesto u eliti, a… »

Vesti dana »