Povezane vesti
Peskov: Severni tok će biti završen bez obzira na sankcije
Dnevnik 21.05.2019
MOSKVA: Kremlj je uveren da će se izgradnja Severnog toka 2 završiti uprkos mogućim američkim sankcijama, rekao je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov. "Projekat je već implementiran u velikoj meri, postoji uverenje da će biti završen na dobrobit… »
Projekat na udaru SAD: Uskoro sankcije za "Severni tok 2"
Blic 21.05.2019
Američki ministar energetike Rik Peri rekao je danas da će u "ne tako dalekoj budućnosti" biti predstavljen predlog zakona o sankacijama koji donosi restrikcije za kompanije koje učestvuju u projektu gasovoda "Severni tok 2". Ovaj projekat našao se na… »
Vašington preti: Uskoro sankcije protiv "Severnog toka 2"
Vesti online 21.05.2019
Ministar energetike SAD Rik Peri izjavio je da Amerika planira da uskoro uvede sankcije protiv "Severnog toka 2", prenosi agencija "Blumberg". - Predstavnički dom i Senat, kako se očekuje, pripremiće nacrt zakona o ograničavajućim merama protiv… »
Vesti dana »

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal više ne postupa u slučaju zvučni top
Beta pre 4 satijoš 3 povezane

Vremenska prognoza za četvrtak, 21. avgust: toplo i sunčano vreme, uveče kiša
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

"Sve je proteklo mirno, bez ijednog incidenta": Dačić: "u 49 mesta okupilo se 33.000 ljudi, najviše u Pančevu"
Blic pre 6 satijoš 2 povezane