Povezane vesti

Izgorio automobil predsjednika Skupštine opštine Nova Varoš

Izgorio automobil predsjednika Skupštine opštine Nova Varoš

Sandžak press 22.05.2019
Na parkingu ispred porodične kuće u Karađorđevoj ulici u Novoj Varoši u srijedu ujutro oko 3.10 sati, izgorio je automobil “pežo 208”, vlasništvo Nikole Jelića predsjednika Skupštine opštine Nova Varoš i donedavno direktora Srbijašuma… »
Predsedniku SO Nova Varoš zapaljen automobil, Jelić: Koga sam ugrozio da mi ovako rade

Predsedniku SO Nova Varoš zapaljen automobil, Jelić: Koga sam ugrozio da mi ovako rade

RINA 22.05.2019
Nova Varoš - Predsedniku Skupštine opštine Nova Varoš Nikoli Jeliću zapaljen je noćas automobil ispred porodične kuće, saznaje agencije RINA. Požar je izbio oko pola četiri na automobilu marke Pežo 208 beogradskih tablica. U požaru nije bilo… »
Predsedniku SO Nova Varoš zapaljen automobil, Jelić: Koga sam ugrozio da mi ovako rade

Predsedniku SO Nova Varoš zapaljen automobil, Jelić: Koga sam ugrozio da mi ovako rade

Glas Zapadne Srbije 22.05.2019
Nova Varoš - Predsedniku Skupštine opštine Nova Varoš Nikoli Jeliću zapaljen je noćas automobil Požar je izbio oko pola četiri na automobilu marke Pežo 208 beogradskih tablica. U požaru nije bilo povređenih osoba. Policija je obavila uviđaj… »
Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

Danas 22.05.2019
– Automobil „pežo 208“ Nikole Jelića, predsednika SO Nova Varoš i do pre neki dan direktora lokalne poslovnice JP „Srbijašume“, izgoreo je ispred njegove porodične kuće u tom gradu. U požaru, koji se dogodio u noći između utorka i… »
Izgoreo automobil predsednika Skupštine opštine Nova Varoš

Izgoreo automobil predsednika Skupštine opštine Nova Varoš

Insajder 22.05.2019
Predsedniku Skupštine opštine Nova Varoš Nikoli Jeliću rano jutros je u potpunosti izgoreo privatni automobil, a delimično i službeno vozilo koje je koristio, a koje je bilo parkirano u neposrednoj blizini. Jelić u izjavi za Insajder navodi da je… »
Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

RTV Novi Pazar 22.05.2019
U noći između utorka i srede u Novoj Varoši zapaljeno je vozilo predsednika SO Nova Varoš Nikole Jelića. Automobil je bio parkiran ispred porodične kuće koja se nalazi u samom gradu. Vatrena stihija progutala je „pežo“, dok je „škoda“… »
Jelić: Koga sam ugrozio da mi to rade

Jelić: Koga sam ugrozio da mi to rade

RTV Novi Pazar 22.05.2019
Na parkingu ispred porodične kuće u Karađorđevoj ulici u Novoj Varoši u sredu ujutro oko 3.10 sati, izgoreo je automobil “pežo 208”, vlasništvo Nikole Jelića predsednika Skupštine opštine Nova Varoš i donedavno direktora Srbijašuma… »
Nesrećni slučaj, ili pretnja? Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš (foto+video)

Nesrećni slučaj, ili pretnja? Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš (foto+video)

Večernje novosti 22.05.2019
U noći između utorka i srede u Novoj Varoši zapaljeno je vozilo predsednika SO Nova Varoš Nikole Jelića. Na parkingu ispred porodične kuće u Karađorđevoj ulici u Novoj Varoši u sredu ujutro oko 3.10 sati, izgoreo je automobil “pežo 208”… »
Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

Izgoreo automobil predsednika SO Nova Varoš

RTS 22.05.2019
U Karađorđevoj ulici u Novoj Varoši izgoreo je automobil Nikole Jelića, predsednika Skupštine opštine Nova Varoš. U požaru koji se dogodio rano jutros nema povređenih, ali je pričinjena velika materijalna šteta. "Pežo 208" beogradskih tablica… »
Oglasio se predsednik so Nova Varoš nakon što mu je zapaljen auto: Sinu je krenula krv na nos, čule su se jake detonacije

Oglasio se predsednik so Nova Varoš nakon što mu je zapaljen auto: Sinu je krenula krv na nos, čule su se jake detonacije

Telegraf 22.05.2019
- Spustio se nekakav kriminal u ovaj grad - kaže Jelić. Predsedniku Skupštine opštine Nova Varoš Nikoli Jeliću zapaljen je noćas automobil ispred porodične kuće, saznaje agencije RINA. Požar je izbio oko pola četiri na automobilu marke "pežo… »
"Sve ovo ima veze sa mojom političkom funkcijom": Predsednik SO Nova Varoš kome je jutros zapaljen automobil strahuje za…

"Sve ovo ima veze sa mojom političkom funkcijom": Predsednik SO Nova Varoš kome je jutros zapaljen automobil strahuje za…

Blic 22.05.2019
Automobil Nikole Jelića, predsednika SO Nova Vaoš marke "pežo 208" izgoreo je noćas između 3.10 i 3.15. Vozilo je prethodne večeri oko 22.00 sata parkirala njegova ćerka ispred porodične kuće. "Pežo" je potpuino izgoreo a "škoda oktavija"… »
Požar na parkingu u Karađorđevoj u novoj varoši: Auto predsednika Skupštine opštine potpuno izgoreo

Požar na parkingu u Karađorđevoj u novoj varoši: Auto predsednika Skupštine opštine potpuno izgoreo

Kurir 22.05.2019
BEOGRAD/NOVA VAROŠ - Automobil predsednika Skupštine opštine Nova Varoš Nikole Jelića rano jutros, oko 3.30 sati, izgoreo je u potpunosti. Do požara je došlo na automobilu pežo 206, beogradskih tablica, na parkingu ispred zgrade u Karađorđevoj… »
Izgoreo automobil predsednika so Nova Varoš

Izgoreo automobil predsednika so Nova Varoš

Mondo 22.05.2019
U Novoj Varoši u Karađorđevoj lici jutros rano je izgoreo automobil predsednika Skupštine opštine Nikole Jelića, a nema povređenih. Foto: MONDO, Jelena Stokić, ilustracija Ilustracija Požar je izbio oko 3.30 na automobilu marke "pežo 208", koji… »
Zapaljen auto predsednika Skupštine opštine nove varoši: Strah me je za porodicu, osećam se ugroženo! (foto)

Zapaljen auto predsednika Skupštine opštine nove varoši: Strah me je za porodicu, osećam se ugroženo! (foto)

Kurir 22.05.2019
Automobil predsednika Skupštine opštine Nova Varoš Nikole Jelića zapaljen je rano jutros između 3.10 i 3.15. Potpuno je izgoreo pežo 208 koji je prethodnog dana vozila Nikolina ćerka i koji je ona parkirala oko 22 sata ispred kuće, a oštećeno je… »
Izgoreo atomobil predsednika SO Nova Varoš

Izgoreo atomobil predsednika SO Nova Varoš

IndeksOnline 22.05.2019
NOVA VAROŠ – U Novoj Varoši u Karađorđevoj lici jutros rano je izgoreo automobil predsednika Skupštine opštine Nikole Jelića, a nema povređenih, javlja Pink. Požar je izbio oko 3.30 na atomobilu marke “pežo 208”, koji je vlasništvo… »

Vesti dana »