Повезане вести
Јовић: Потребна нам је једнакост већине и мањине у Хрватској
РТВ 22.05.2019
ЗАГРЕБ - Професор Дејан Јовић, други на листи Самосталне демократске српске странке (СДСС) у Хрватској на европским изборима, изјавио је да је тој странци сваки глас важан ако је, како је рекао, за равноправност и једнакост… »
Јовић: Потребна једнакост већине и мањине у Хрватској
Дневник 22.05.2019
БОН: Професор Дејан Јовић, други на листи Самосталне демократске српске странке (СДСС) у Хрватској на европским изаборима, изјавио је да је тој странци сваки глас важан ако је, како је рекао, за равноправност и једнаког већине и… »
Јовић: Важна је порука о једнакости
Дојче веле 22.05.2019
„У Хрватској је проблем изразити мишљење другачије од државотворног мита“, каже за ДВ професор Дејан Јовић, други на листи СДСС на европским изборима. Објашњава и зашто ЕУ треба што пре да прими хрватске суседе. ДВ: Један… »
Вести дана »
Спалевић (НПС) Крагујевац: За истрагу и одговорност због обрушавања дела потпорног зида
Бета пре 4 сатијош 31 повезана
Крени-Промени поднео кривичну пријаву против Дарка Глишића и Милоша Павловића због Ћациленда
Н1 Инфо пре 3 сатајош 24 повезане
Притисак на Тужилаштво за организовани криминал, због пакета порука Скај апликације које је добио МУП од Еуропола?
Нови магазин пре 1 сатјош 14 повезаних
Новак: Мађарска разматра куповину удела руских нафтних компанија под санкцијама
Бета пре 2 сатајош 29 повезаних




