Povezane vesti
Paunović: Iz budžeta 255 miliona dinara za unapređenje položaja nacionalnih manjina
Novi magazin 22.05.2019
Direktorka vladine Kancelarije za ljudska i manjinska prava Suzana Paunović izjavila je danas da je budžetom za ovu godinu, za finansiranje 22 nacionalna saveta u Srbiji i Saveza jevrejskih opština, obezbeđeno 255 miliona dinara, što je 10 miliona dinara… »
Više novca iz budžeta za podršku nacionalnim manjinama
RTV 22.05.2019
BEOGRAD - Za potrеbе finansiranja 22 nacionalna savеta i Savеza jеvrеjskih opština, za 2019. godinu u budžеtu Srbijе obеzbеđеna su srеdstva u visini od 255 miliona dinara, što jе za 10 miliona dinara višе u odnosu na 2018. Godinu", izjavila jе danas… »
Vesti dana »

Ruski dronovi izazvali haos: Tusk najavio čvrste mere: "Odbacujemo sve manipulacije i dezinformacije koje sugerišu da Ukrajina stoji iza ovog napada"
Blic pre 2 minutajoš 1 povezana

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Biće toplo, ali po novoj ceni: Grejanje u Beogradu poskupljuje, evo i za koliko: Detaljna računica
Blic pre 2 satajoš 1 povezana