Povezane vesti

Čović: Ne može biti prelivanja krize s Kosova na BiH

Čović: Ne može biti prelivanja krize s Kosova na BiH

Novi magazin 23.05.2019
Lider Hrvatske demokratske zajednice BiH (HDZ BiH) Dragan Čović izjavio je da ne može biti prelivanja krize s Kosova na BiH. "Ako mi znamo šta hoćemo, kriza se ne može preliti", rekao je Ćović za BHRT. On smatra da postoji globalni interes u vezi… »
Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Sputnik 23.05.2019
BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi dijalogu Beograda i Prištine, ako to ne traže dve strane, odnosno Srbija, čiji se stav mora uvažavati, poručio je predsednik HDZ BiH Dragan Čović. „Uvek sam govorio da ćemo uvažavati ono što je… »
Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Večernje novosti 23.05.2019
BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi dijalogu Beograda i Prištine, ako to ne traže dve strane, odnosno Srbija, čiji se stav mora uvažavati, poručio je predsednik HDZ BiH Dragan Čović. BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi… »
Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom, ili ćemo imamo probleme sa srpskim narodom u BiH

Čović: Uvažavati stav Beograda u dijalogu sa Prištinom, ili ćemo imamo probleme sa srpskim narodom u BiH

RTV 23.05.2019
SARAJEVO - BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi dijalogu Beograda i Prištine, ako to ne traže dve strane, odnosno Srbija, čiji se stav mora uvažavati, poručio je predsednik HDZ BiH Dragan Čović. "Uvek sam govorio da ćemo uvažavati… »
Čović: Uvažavati stav Beograda

Čović: Uvažavati stav Beograda

RTS 23.05.2019
BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi dijalogu Beograda i Prištine, ako to ne traže dve strane, odnosno Srbija, čiji se stav mora uvažavati, poručio je predsednik HDZ BiH Dragan Čović. "Uvek sam govorio da ćemo uvažavati ono što je… »
Lider bosanskih Hrvata: Uvažavaćemo stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Lider bosanskih Hrvata: Uvažavaćemo stav Beograda u dijalogu sa Prištinom

Telegraf 23.05.2019
Čović je ocenio da postoji globalni interes kada je u pitanju KiM, ali i želja Evrope da pomogne u rešavanju problema između Beograda i Prištine. BiH ne bi smela da preterano utiče ili doprinosi dijalogu Beograda i Prištine, ako to ne traže dve… »

Vesti dana »