Povezane vesti
Za šetnju kroz Budvu bez majice kazna 500 evra, u kupaćem 600?
RTS 23.05.2019
Opština Budva planira da uvede red u svakodnevno funkcionisanje grada. Tako, po ugledu na susednu Hrvatsku, planira da uvede kazne za šetnju bez majice u iznosu od 500 evra, a za šetnju u kupaćem kostimu 600 evra. Oni koji jedu i piju na javnoj površini… »
U Budvi uskoro kazna za šetnju u kupaćem 600 evra
Dnevnik 23.05.2019
BUDVA: Opština Budva planira da uvede red u svakodnevno funkcionisanje grada i planira da uvede kazne za šetnju bez majice u iznosu od 500 evra, a za šetnju u kupaćem kostimu 600 evra, dok je za jelo i piće na javnoj površini previđena kazna od 700 evra… »
Šetnja u kupaćem po Budvi koštaće 600 evra
N1 Info 23.05.2019
Opština Budva planira da uvede red u svakodnevno funkcioniranje grada. Tako po ugledu na susednu Hrvatsku planira da uvede kazne za šetnju bez majice u iznosu od 500 evra, a za šetnju u kupaćem kostimu 600 evra, dok je za jelo i piće na javnoj površini… »
Vesti dana »
Vučić čestitao Badnji dan svima koji slave po julijanskom kalendaru
Beta pre 51 minutajoš 36 povezanih
Hladan talas zahvatio Srbiju: Sneg, ledena kiša prave probleme, mogući prekidi u snabdevanju strujom i kašnjenja letova
Euronews pre 6 minutajoš 42 povezane






