Povezane vesti
Prodaja imovine fabrike šećera TE-TO iz Sente
N1 Info 23.05.2019
Stečajni upravnik fabrike šećera TE-TO iz Sente oglasio je prodaju imovine javnim nadmetanjem. Imovina se prodaje u više celina. Najvredniju celinu čini zemljište sa fabričkim objektima, čija početna cena iznosi 501.241.500 dinara. Osim toga, predmet… »
Senćanska šećerana prodaje se parče po parče
Dnevnik 23.05.2019
SENTA: Nakon što je Privredni sud u Subotici 20. septembra 2017. godine doneo rešenje o bankrotstvu Fabrike šećera TE-TO a. d. Senta, stečajni upravnik oglasio je prodaju njene imovine, koju čine zemljište, fabrički objekti, oprema za proizvodnju i… »
Vesti dana »
Vrhovni vođa Irana je u komi i ne može da vlada zemljom: Londonski Tajms otkrio detalje o zdravstvenom stanju Modžtabe Hamneija
Nedeljnik pre 2 minutajoš 26 povezanih
Iran odbio primirje i izneo 10 ključnih zahteva: Trampov ultimatum pred istekom
Nova pre 1 satjoš 22 povezane
Jokić o Majklu Melounu i njegovom novom angažmanu: „Radujem se zbog njega, malo je drugačije jer je u NBA ligi trenirao oko 15 godina…“
Danas pre 22 minutajoš 56 povezanih
Danas toplije od proseka, ali 3 do 5 stepeni niža temperatura nego juče
Šabačke novosti pre 2 satajoš 22 povezane



