Povezane vesti
Dekan Šumarskog fakulteta: U Evropi reke nisu gurnute u cevi
Nova ekonomija 23.05.2019
Profesor Ratko Ristić, dekan Šumarskog fakulteta u Beogradu rekao je u intervjuu za N1 da je sa svojim timom, prilikom jedne studije, utvrdio brojne neprihvatljive stvari u vezi sa gradnjama mini-hidrocentrala u Srbiji. Istako je da najveći broj MHE u… »
Profesor Ristić: Brojne neprihvatljive stvari u vezi sa gradnjama MHE
N1 Info 23.05.2019
Dekan Šumarskog fakulteta u Beogradu, profesor Ratko Ristić kaže da je sa svojim timom, prilikom jedne studije, utvrdio brojne neprihvatljive stvari u vezi sa gradnjama mini-hidrocentrala u Srbiji. Ističe da najveći broj MHE u Evropi nisu derivacionog… »
Vesti dana »

Tužilaštvo u Beogradu traži pritvor osumnjičenom za bacanje flaša s benzinom na Muzej
Danas pre 17 minutajoš 56 povezanih

Novi neredi u Srbiji, podrška studentkinji Nikolini, održana sednica Saveta za nacionalnu bezbednost
BBC News pre 1 satjoš 49 povezanih

Protest „Sve smo mi Nikolina“: Završeno okupljanje ispred Vlade, najavljena predaja zahteva za smenu Marka Krička (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 36 povezanih

Sastanci Trampa, Zelenskog i evropskih lidera u Vašingtonu: bezbednosne garancije i pripreme za mirovne pregovore
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 196 povezanih