Povezane vesti

Crno-beli proslavili kup: Zapevao i Savo (foto, video)

Crno-beli proslavili kup: Zapevao i Savo (foto, video)

Večernje novosti 24.05.2019
Rukovodstvo kluba, stručni štab, igrači i prijatelji kluba su do duboko u noć između četvrtka i petka slavili četvrti uzastopni uspeh u masovnijem takmičenju. NAJAVLjENO - ostvareno. Rekao je trener Partizana Savo Milošević na konferenciji za… »
Hs saznaje: Partizan sprema novi ugovor za junaka finala Kupa

Hs saznaje: Partizan sprema novi ugovor za junaka finala Kupa

Hot sport 24.05.2019
Tridesetpetogodišnji defanzivac sjajne partije pružio je u finišu sezone. Uz dogovor sa trenerom Miloševićem rukovodstvo će ponuditi defanzivcu saradnju na još godinu dana. Ako je prema učinku i pravdi Bojan Ostojić bi trebalo da bude nagrađen… »
Savo Milošević se uhvatio mikrofona (video)

Savo Milošević se uhvatio mikrofona (video)

Mondo 24.05.2019
Zasluženo slavlje igrača, ali i trenera i uprave FK Partizan posle osvojenog Kupa Srbije, četvrti put zaredom. Pogledajte atmosferu iz kafane. Imali su razloga za slavlje igrači i članovi stručnog štaba Partizana, jer su posle mučne sezone, uspeli… »
Partizan osvojio Kup Srbije

Partizan osvojio Kup Srbije

Politika 24.05.2019
Fudbaleri Partizana osvojili su četvrti uzastopni trofej u Kupu Srbije, pošto su u finalu savladali Crvenu zvezdu sa 1:0 (1:0). Pred više od 20.000 gledalaca na stadionu „Rajko Mitić” jedini gol za crno-bele postigao je Bojan Ostojić u 14. minutu… »
Piće, nargile i muzika: Sale u prvom planu, Savo se latio mikrofona – na proslavi i povratnik u tim Partizana! (video)

Piće, nargile i muzika: Sale u prvom planu, Savo se latio mikrofona – na proslavi i povratnik u tim Partizana! (video)

Hot sport 24.05.2019
Crno-beli su osvojen Kup protiv Crvene zvezde slavili do duboko u noć. U jednom od prestoničkih lokala igrači, stručni štab, pa i navijači Partizana su proslavljali veliki trijumf, koji je po mnogima spasio sezonu kluba iz Humske, iako u još jednoj… »
Kako staviti 63 trofeja na jedan sto?

Kako staviti 63 trofeja na jedan sto?

Sportske.net 24.05.2019
Recept je jednostavan, otkrio ga je Dejan Stanković. Četvorica bivših reprezentativaca Srbije okupili su se juče u jednom od zemunskih restorana nakon finala Kupa Srbije. Susret Dejana Stankovića, Saše Ilića, Marka Pantelića i Nenada Milijaša… »
Fudbaleri Partizana na splavu slavili pobedu nad Zvezdom za trofej Kupa, a onda je počela ova pesma /video/

Fudbaleri Partizana na splavu slavili pobedu nad Zvezdom za trofej Kupa, a onda je počela ova pesma /video/

Sportal blic 24.05.2019
Fudbaleri Partizana veselo su proslavili osvajanje Kupa Srbije pobedom nad Crvenom zvezdom (1:0) u finalu. Po dolasku na jedan beogradski splav, oni su uživali u uspehu uz muziku, a naročito su bili veseli kada je počela jedna pesma. Koja? Pogledajte u… »
Crno-belo slavlje: Ostoja Mijailović čestitao fudbalerima uz dobro poznat slogan, a javio se i Lamin Dijara… (foto)

Crno-belo slavlje: Ostoja Mijailović čestitao fudbalerima uz dobro poznat slogan, a javio se i Lamin Dijara… (foto)

Hot sport 24.05.2019
Raduje se crno-bela Srbija, kako ovdašnji navijači, tako i bivši igrači, koji su već duže vreme van kluba. Partizan je osvojio Kup Srbije u fudbalu i tako ‘kompletirao’ ovosezonske kup trofeje sa košarkašima, koji su ranije ove sezone podigli… »
Mnogo skupa fotka

Mnogo skupa fotka

Mozzart sport 24.05.2019
Četiri legende na večeri u Zemunu. Ne znamo kako bismo drugačije opisali fotografiju koju je okačio Dejan Stanković na svom Instagram profilu osim da kažemo – mnogo skupa slika. Na najlepši način Saša Ilić je završio veliku karijeru… »
Kakva fotka: "Večiti" sa 63 trofeja

Kakva fotka: "Večiti" sa 63 trofeja

Mondo 24.05.2019
U Zemunu se okupio "opasan" kvartet večitih rivala. Nakon finala Kupa Srbije u kojem je Partizan pobedio Crvenu zvezdu rezultatom 1:0 na stadionu Rajko Mitić i četvrti put u nizu osvojio trofej, u Zemunu su se okupili "večiti rivali". Na večeri su… »
Stojković oštar: ‘Pljuvali su nas i vređali mesecima, ovo su pitbulovi!’ – Evo šta je rekao o ostanku u Partizanu…

Stojković oštar: ‘Pljuvali su nas i vređali mesecima, ovo su pitbulovi!’ – Evo šta je rekao o ostanku u Partizanu…

Hot sport 24.05.2019
Golman Partizana dao je posebno interesantnu izjavu posle finala Kupa Srbije koji je Partizan dobio na stadionu ‘Rajko Mitić’ rezultatom 1:0. Vladimir Stojković nije imao puno posla protiv Crvene zvezde i veoma uspešno je komandovao odbranom ispred… »
Stojke "omanuo sa proročanstvom", ali je osveta zaista bila slatka!

Stojke "omanuo sa proročanstvom", ali je osveta zaista bila slatka!

Sportske.net 24.05.2019
Nisu se stvari odvijale po najavljenom scenariju, ali je krajnji ishod bio tačan. Četvrtu sezonu zaredom fudbaleri Partizana osvojili su nacionalni kup i tako postali jedini srpski klub koji je uradio tako nešto. Crno-beli su u poslednjoj utakmici… »
Slavi crno-bela porodica, stigla čestitka od Ostoje

Slavi crno-bela porodica, stigla čestitka od Ostoje

Sportske.net 24.05.2019
Predsednik KK Partizan NIS iskoristio je priliku i čestitao fudbalerima Partizana na osvojenom trofeju u Kupu Srbije. Četvrtu godinu zaredom fudbaleri Partizana osvojili su trofej u Kupu Srbije, a jučerašnja pobeda verovatno je bila najslađa od svih… »
Partizan se gostio: Samo jednom u Humskoj!

Partizan se gostio: Samo jednom u Humskoj!

Mondo 24.05.2019
Crno-beli odigrali pet utakmica kao gosti i jednu kao domaćini. Ali, i pored toga osvojili trofej. Partizan je ove sezone u Kupu Srbije, kada je osvojio četvrti uzastopni trofej u masovnijem domaćem takmičenju, a ukupno 16. u svojoj istoriji, samo… »
"Prorok" Stojke : Slavićemo, da ne propadne rezervacija

"Prorok" Stojke : Slavićemo, da ne propadne rezervacija

Mondo 24.05.2019
Golman Partizana pričao o tome kako su mediji i protivnici motivisali njega i saigrače da osvoje trofej: "Spremili su slavlje, a sada mi možemo umesto njih, da ne propadne rezervacija". Ne tako davno, posle prvenstvenog poraza od Radničkog u Humskoj… »
Sašinih poslednjih 6 minuta iz bajke: Predosećao sam

Sašinih poslednjih 6 minuta iz bajke: Predosećao sam

Mondo 24.05.2019
"Nisam zamišljao bolji kraj karijere. Odmah da vam kažem, predosećao sam", rekao je legendarni kapiten Partizana, koga su emocije savladale kada je Novak Simović označio kraj finala Kupa Srbije. Gotovo je... ...11 titula i od četvrtka uveče sedam… »
Žurka u autobusu crno-belih: Evo duša, evo telo, evo sve crno na belo (video)

Žurka u autobusu crno-belih: Evo duša, evo telo, evo sve crno na belo (video)

Večernje novosti 23.05.2019
Fudbaleri Partizana, posle odbrane trofeja u Kupu Srbije, sa proslavom nastavili i u autobusu. Fudbaleri Partizana večeras su odbranili trofej u Kupu Srbije, trijumfom nad Crvenom zvezdom u finalu - 1:0. Gol Bojana Ostojića iz 14. minuta bio je dovoljan… »
Partizanov heroj Ostojić o budućnosti u klubu: Šanse da ostanem pola-pola

Partizanov heroj Ostojić o budućnosti u klubu: Šanse da ostanem pola-pola

Večernje novosti 23.05.2019
Na meni je sada da razgovaram s upravom - istakao je strelac jedinog pogotka u finalu Kupa Srbije. Fudbaler Partizana Bojan Ostojić rekao je večeras da je presrećan zbog pobede u Kupu Srbije i istakao da su šanse da i sledeće sezone bude u crno-belom… »
Šampionska fešta u autobusu Partizana: Kada se ispred Marakane ori: Evo duše, evo telo! Evo sve crno na belo! /video/

Šampionska fešta u autobusu Partizana: Kada se ispred Marakane ori: Evo duše, evo telo! Evo sve crno na belo! /video/

Sportal blic 23.05.2019
Fudbaleri Partizana su savladali Crvenu zvezdu sa 1:0 u finalu Kupa Srbije, a nakon susreta je slavlje krenulo odmah na terenu stadiona "Rajko Mitić". Ipak, prava fešta je otpočela u autobusu crno-belih. Fudbaleri parnog valjka bili su presrećni zbog… »
Milošević: Satisfakcija za tešku sezonu, znao sam da ova ekipa vredi

Milošević: Satisfakcija za tešku sezonu, znao sam da ova ekipa vredi

Večernje novosti 23.05.2019
Igrači su uspeli da se izvuku iz veoma teške situacije, i u ligi i u kupu i da dođu u situaciju da protiv najvećeg rivala na njegovom terenu osvoje Kup. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da je danas osvojen trofej u Kupu Srbije… »
Trofej za kraj fudbalske bajke; Ilić: Lepši završetak karijere nisam mogao da poželim (foto/video)

Trofej za kraj fudbalske bajke; Ilić: Lepši završetak karijere nisam mogao da poželim (foto/video)

Večernje novosti 23.05.2019
Hvala mojim saigračima što su mi večeras priuštili da odem u penziju pobedom protiv najvećeg rivala i sa osvojenim Kupom - istakao je kapiten Partizana. Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je večeras, posle osvajanja trofeja Kupa Srbije… »
Tihi heroj partizanovog trijumfa: Bojan Ostojić: “Draži mi je onaj gol u Novom Sadu kada mi se žena porodila!

Tihi heroj partizanovog trijumfa: Bojan Ostojić: “Draži mi je onaj gol u Novom Sadu kada mi se žena porodila!

Sportal blic 23.05.2019
Bolji oproštaj od kluba ne postoji nego da u poslednjoj utakmici postignete gol i to - za trofej. Upravo to je uradio Bojan Ostojić iskusni fudbaler Partizana koji je pogotkom u 14. minutu rešio finale Kupa Srbije protiv Crvene zvezde (1:0). - Kako… »
Video ostojić osvojio “marakanu”: Partizan nadigrao Zvezdu i odbranio trofej u Kupu

Video ostojić osvojio “marakanu”: Partizan nadigrao Zvezdu i odbranio trofej u Kupu

Večernje novosti 23.05.2019
Štoper crno-belih još u 14. minutu iskoristio kiks odbrane i golmana Milana Borjana. Pehar za ekipu Save Miloševića. PARTIZAN je spasao sezonu, nadigrao je Crvenu zvezdu na njenoj “Marakani”, pobedio zasluženo 1:0 (1:0) i četvrti put uzastopno… »
Fudbaleri Partizana osvojili novi trofej Kupa Srbije

Fudbaleri Partizana osvojili novi trofej Kupa Srbije

Danas 23.05.2019
Fudbaleri Partizana odbranili su večeras trofej Kupa Srbije, pošto su u finalu tog takmičenja u Beogradu pobedili Crvenu zvezdu sa 1:0. Jedini gol na stadionu „Rajko Mitić“ postigao je Bojan Ostojić u 14. minutu. To je 16. trofej Kupa za… »
“Nisam ja zaslužan” Savo Milošević se u trenucima euforije posle osvojenog kupa izvinio sudijama!

“Nisam ja zaslužan” Savo Milošević se u trenucima euforije posle osvojenog kupa izvinio sudijama!

Sportal blic 23.05.2019
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević bio je vidno zadovoljan pobedom nad Crvenom zvezdom u finalu Kupa Srbije. Partizan je sa 1:0 pobedio Zvezdu na stadionu “Rajko Mitić” i odbranio trofej Kupa, četvrti put uzastopno, ujedno sprečivši… »

Vesti dana »