Povezane vesti

Jokić igra za Srbiju: Medalja na SP kruna sjajne sezone

Jokić igra za Srbiju: Medalja na SP kruna sjajne sezone

Politika 24.05.2019
Srpski košarkaš Nikola Jokić potvrdio je danas da će igrati za reprezentaciju na Svetskom prvenstvu i poručio da će dati sve od sebe da ekipa u Kini osvoji medalju. „Veoma sam zadovoljan sa svim što sam uradio u NBA protekle sezone. Imao sam… »
Kako je Jokićeva odluka dočekana u Savezu?

Kako je Jokićeva odluka dočekana u Savezu?

Sportske.net 24.05.2019
Oglasili su se predsednik Saveza Predrag Danilović i selektor "Orlova" Aleksandar Đorđević. Srpski internacionalac Nikola Jokić saopštio je u petak da će nastupati za reprezentaciju na Svetskom prvenstvu u Kini i time obradovao sve ljubitelje… »
Danilović presrećan zbog odluka Jokića i Nakića

Danilović presrećan zbog odluka Jokića i Nakića

N1 Info 24.05.2019
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović je veoma zadovoljan zbog odluke Nikole Jokića da zaigra za srpsku reprezentaciju na Svetskom prventsvu u Kini, a takođe je prokomentarisao i odluku Marija Nakića koji je rešio da ubuduće… »
Jokić i reprezentacija: Rio, Prag, Ameri...

Jokić i reprezentacija: Rio, Prag, Ameri...

N1 Info 24.05.2019
Nikola Jokić je u petak odlučio da igra za reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Kini, a on je do sada samo jednom bio u seniorskom timu. Igrač Denvera je bio u selekciji 2016. godine u Rio de Žaneiru. Pozivu selektora Aleksandra Đorđevića… »
Jokić potvrdio: Igram za Srbiju!

Jokić potvrdio: Igram za Srbiju!

Mozzart sport 24.05.2019
"Medalja bi bila kruna cele ove sezone", kaže Denverov as. Ljubitelji košarke u Srbiji mogu da odahnu: Nikola Jokić će igrati za reprezentaciju Srbije na Mundobasketu u Kini, ekskluzivno javlja novinska agencija Tanjug, koja je dobila i potvrdu… »
Jokić igra za Srbiju: Kruna bi bila medalja u Kini

Jokić igra za Srbiju: Kruna bi bila medalja u Kini

N1 Info 24.05.2019
U izjavi za Tanjug košarkaš Denvera Nikola Jokić je potvrdio da će igrati za srpsku reprezentaciju na Svetskom prvenstvu u Kini. Košarkaš Denvera je u intervjuu Tanjugu poručio da želi da igra za Srbiju na Svetskom prvenstvu u Kini. "Veoma sam… »
Jokić igra za Srbiju!

Jokić igra za Srbiju!

RTV 24.05.2019
BEOGRAD - Srpski košarkaš Nikola Jokić potvrdio je danas da će igrati za reprezentaciju na Svetskom prvenstvu i poručio da će dati sve od sebe da ekipa u Kini osvoji medalju. "Veoma sam zadovoljan sa svim sto sam uradio u NBA protekle sezone. Imao… »
Udarna vest – Jokić oduševio Srbiju: Potpuno sam spreman, želim medalju na Mundobasketu!

Udarna vest – Jokić oduševio Srbiju: Potpuno sam spreman, želim medalju na Mundobasketu!

Hot sport 24.05.2019
Nikola Jokić konačno je potvrdio da će igrati na Svetskom kupu u Kini za reprezentaciju Srbije. Košarkaška Srbija je dugo čekala i konačno dobila odgovor Nikole Jokića – centar Denver Nagetsa će igrati na Svetskom kupu ove sezone! To je… »
Dan za dobre vesti, najbolji centar sveta rekao "da" svojoj zemlji!

Dan za dobre vesti, najbolji centar sveta rekao "da" svojoj zemlji!

Sportske.net 24.05.2019
Vreme za slavlje je tek kada se osvoje trofeji, ali Srbija ima razloga da se raduje jer će sa njim biti mnogo bliža zlatu u Kini. Ljubitelji košarke u Srbiji više ne moraju da brinu i da biju glavom, zvanično najbolji centar NBA lige potvrdio je da… »

Vesti dana »