Povezane vesti
Srbija podnosi žalbu na odluku Haga o izručenju radikala
N1 Info 24.05.2019
Ministarka pravde Nela Kuburović rekla je da je Ministarstvo dobilo odluku Mehanizma za krivične sudove u Hagu o izručenju dvoje članova Srpske radikalne stranke (SRS), optuženih za nepoštovanje suda, ali i najavila da će Srbija uložiti žalbu. Kuburović… »
Kuburović najavila žalbu na odluku Suda u Hagu o izručenju dvoje radikala
Novi magazin 24.05.2019
Ministarka pravde Nela Kuburović izjavila je danas da je taj resor dobio odluku Mehanizma za krivične sudove u Hagu o izručenju dvoje članova Srpske radikalne stranke (SRS), optuženih za nepoštovanje suda, ali i najavila da će Srbija uložiti žalbu. Ona… »
Kuburović: Srbija će se žaliti na odluku suda u Hagu o izručenju radikala
Blic 24.05.2019
Država će se žaliti na odluku suda u Hagu da se poslanicima SRS Vjerici Radeti i Petru Jojiću ne sudi u Srbiji, već u Međunarodnom mehanizmu za krivične sudove u Hagu, kaže ministarka pravde Nela Kuburović. - Naš zakon ne predviđa da se izručuju… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 4 satijoš 1 povezana
Evropa se udružila, uskoro sastanak 12 lidera EU: Sve oči uprte u Berlin, na stolu je jedna tema!
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski traži od Amerike: Ne vršite pritisak na nas oko izbora, to nam sada nije potrebno
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana





