Povezane vesti

Saletove slatke muke - Ko će u Kinu?

Saletove slatke muke - Ko će u Kinu?

Sportske.net 24.05.2019
Nakon što je Nikola Jokić potvrdio da će braniti boje naše reprezentacije u Kini, utisak je da ćemo, ako sve prođe kako treba u narednim mesecima, na planetarnu smotru u najjačem sastavu. Svetsko prvenstvo u košarci na programu je od 31. avgusta… »
"Crta" se tim za Mundobasket: Slatke muke Đorđevića

"Crta" se tim za Mundobasket: Slatke muke Đorđevića

Mondo 24.05.2019
Više od tri meseca pre početka Svetskog prvenstva, nazire se da će "orlovi" igrati u sastavu kakav dugo nije imala na okupu. Dva meseca pre okupljanja reprezentacije i početka priprema, jedna dilema više ne postoji - najbolji srpski košarkaš… »
Planeta drhti zbog moćne Srbije! Ovako su svetski mediji reagovali na vest da će "orlovi" u Kini igrati sa najjačim sastavom

Planeta drhti zbog moćne Srbije! Ovako su svetski mediji reagovali na vest da će "orlovi" u Kini igrati sa najjačim sastavom

Sportal blic 24.05.2019
Košarkaška reprezentacija Srbije sa Nikolom Jokićem je ozbiljan kandidat za zlato na Svetskom prvenstvu u Kini, ocenjuju najpoznatiji svetski sportski mediji, koji su preneli vest Tanjuga da će jedan od najboljih košarkaša planete igrati za "orlove"… »
Đorđević o Jokićevoj odluci: Čestitao sam mu, budimo ponosni na njega

Đorđević o Jokićevoj odluci: Čestitao sam mu, budimo ponosni na njega

Mozzart sport 24.05.2019
Malo i o Mariju Nakiću. Košarkaški zemljotres prodramao je Srbiju ovog jutra. Najbolji centar NBA lige Nikola Jokić zvanično je saopštio da će igrati za selekciju Srbije na predstojećem Mundobasketu u Kini. Sasvim dovoljno za veliki talas… »
Đorđević: Još u četvrtak sam čestitao Jokiću

Đorđević: Još u četvrtak sam čestitao Jokiću

N1 Info 24.05.2019
Selektor srpske košarkaške reprezentacije Aleksandar Đorđević je kazao da Srbija treba da bude ponosna na uspehe Nikole Jokića u NBA ligi, a takođe je prokomentarisao i to što je Jokić odlučio da igra za Srbiju na Svetskom prvenstvu. Nikola… »
Jokić rekao: "da!", ali hoćemo li imati NBA petorku? Ovih 19 "orlova" je u užem izboru za prvenstvo sveta

Jokić rekao: "da!", ali hoćemo li imati NBA petorku? Ovih 19 "orlova" je u užem izboru za prvenstvo sveta

Sportal blic 24.05.2019
Teodosić, Bogdanović, Bjelica, Jokić, Marjanović. NBA petorka Srbije za Svetsko prvenstvo u Kini. Samo... Da li će baš biti tako? I, ko uopšte dolazi u obzir da igra za "orlove" na ovogodišnjem Mundobasketu. Do prvog meča "orlova" na šampionatu… »

Vesti dana »