Povezane vesti
Radojičić posle uspešne operacije: Zadovoljan sam što pomažem deci, a da obaveze u gradu ne trpe
Večernje novosti 24.05.2019
Gradonačelnik Beograda prvi put na društvenim mrežama Instagram i Fejsbuk podelio sliku iz operacione sale. GRADONAČELNIK Beograda prof. dr Zoran Radojičić aktivan je na društvenim mrežama gde svakodnevno obaveštava građane o svojim radnim aktivnostima… »
Gradonačelnik i u operacionoj sali
Studio B 24.05.2019
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić aktivan je na društvenim mrežama gde svakodnevno obaveštava građane o svojim radnim aktivnostima sa pozicije gradonačelnika. Međutim, jutros je gradonačelnik prvi put na društvenim mrežama Instagram i Fejsbuk… »
Pre dolaska u Stari dvor gradonačelnik je danas obavio važan zadatak
Blic 24.05.2019
Gradonačelnik prof. dr Zoran Radojičić nikako ne može bez Univerzitetske dečje bolnice u Tiršovoj i svojih malih pacijenata. O tome najbolje govori fotografija koju je danas okačio na Fejsbuku. "Rano ujutru uspešno završena operacija u Tiršovoj, a radni… »
Vesti dana »

(BLOG) Studenti blokirali novosadski sud: Interventna ih potisnula i propustila nekoliko zaposlenih
N1 Info pre 11 minutajoš 21 povezana