Povezane vesti
Đurić: Jeremić koristi laž kao alibi za neprisustvovanje sednici o Kosovu
Novi magazin 24.05.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je danas da predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić koristi "bezobrazluk i laž kao alibi za neprisustvovanje dela opozicije sednici Skupštine posvećene Kosovu". "Taj dokument Jeremić može da… »
Đurić: Jeremić koristi laž kao alibi za neprisustvovanje opozicije sednici Skupštine o KiM
Danas 24.05.2019
Vuk Jeremić koristi bezobrazluk i laž kao alibi za neprisustvovanje dela opozicije sednici Narodne skupštine posvećene najvažnijem državnom i nacionalnom pitanju, saopštio je direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić. Đurić je u saopštenu… »
Jeremić: Skandalozan izveštaj o KiM
Dnevnik 24.05.2019
BEOGRAD: Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić ocenio je danas da je izveštaj Kancelarije za Kosovo i Metohiju, koji će biti predstavljen na sednici Skupštine Srbije, dokaz "šarlatanskog odnosa" aktuelne vlasti prema svemu, pa i prema pitanju Kosova, i… »
Vesti dana »

Us Open je malerozan za naše tenisere: Ovako nešto se nije dogodilo čak tri godine! Svečano završena 29. sezona Plazma Sportskih igara mladih u Splitu!
Hot sport pre 29 minutajoš 56 povezanih

Premijer Macut osudio napad na pripadnike MUP u Novom Sadu, pozvao sve na uzdržanost i dijalog
RTV pre 49 minutajoš 21 povezana