Povezane vesti
Otvoren muzej eparhije budimske u Sentandreji, najveći muzej van granica Srbije
N1 Info 25.05.2019
Novi Muzej Srpske pravoslavne crkve eparhije budimske, koji je otvoren u Sentandreji, najveći je srpski muzej van granica Srbije, ali pokazatelj, kako je istakao ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević, da je srpski narod svoj životni… »
Otvoren najveći srpski muzej u inostranstvu
Vesti online 25.05.2019
Ministar kulture i informisanja Srbije Vladan Vukosavljević i državni sekretar za saradnju sa crkvama i nacionalnim manjinama u Vladi Mađarske Mikloš Šoltes otvorili su u Sentandreji novi Muzej Srpske pravoslavne eparhije budimske, u prisustvu Njegove… »
Vesti dana »
Skočile američke berze, pala cena nafte: Prve reakcije na otvaranje Ormuskog moreuza
Nova pre 29 minutajoš 59 povezanih
Incidenti na izborima na Medicinskom fakultetu: Zašto je važan Studentski parlament
BBC News pre 14 minutajoš 64 povezane
Cijene benzina i dizela ostaju nepromijenjene do 24. aprila
RTV Novi Pazar pre 3 satajoš 33 povezane
(BLOG) Rasprava u Skupštini, Jovanov poručio: "Teško pogoditi termin za izbore koji odgovara blokaderima, non-stop su na nekim holidejima"
N1 Info pre 34 minutajoš 27 povezanih
Iran otvorio Ormuski moreuz! Oglasio se iranski šef diplomatije, javio se i Tramp i spomenuo Izrael: Netanjahu besan
Blic pre 1 satjoš 56 povezanih


