Povezane vesti
Zvezdan Terzić o uspesima Zvezde, dugu i budućnosti
IndeksOnline 25.05.2019
BEOGRAD – Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je danas da je iza crveno-belih još jedna uspešna sezona i istakao da se novčani dug kluba smanjuje svake godine. “Crvena zvezda iza sebe ima još jednu izuzetno uspešnu godinu. Svakodnevno… »
Terzić o finansijama: Dug Zvezde je 14 miliona evra, knjigovodstveni je veći, ali...
Telegraf 25.05.2019
Realan dug je jedno, knjigovodstveni drugo, napominje Terzić. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je da je Zvezda peti put zaredom finansijski pozitivno završila godinu i istakao da je dug kluba oko 14 miliona evra na kraju ove sezone… »
Vesti dana »
Lindzi Von imala i drugu operaciju, oglasili se iz MOK i FIS: ''Odlučila je da povređena učestvuje na ZOI, pa se ponovo povredila''
Sportske.net pre 2 satajoš 31 povezana
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Serbian News Media pre 27 minutajoš 44 povezane
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 5 satijoš 9 povezanih
Stiglo oko 2 i po miliona prijava za upis bespravnih objekata: Kada će početi upis u katastar nepokretnosti?
RTS pre 4 satijoš 82 povezane



