Povezane vesti
Đurić: Ni Kosovo, ni bilo koji drugi pedalj Srbije neće biti deo Albanije
N1 Info 26.05.2019
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je da ni Kosovo i Metohija, ni bilo koji drugi pedalj Srbije, nikada neće biti deo Albanije, jer smo to rešili u maju 1945. godine, kada je poražen nacizam. Đurić je u… »
Djurić: Nijedan pedalj Srbije nikada neće biti deo Albanije
IndeksOnline 26.05.2019
BEOGRAD – Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Djurić kazao je danas da “nijedan pedalj Srbije” nikada neće biti deo Albanije, da je to rešeno “u maju 1945. kada je poražen nacizam” i da je sigurno da će “projekat ‘Velike… »
Đurić: Kosovo i Metohija nikada neće biti deo Albanije, to je rešeno 1945. kada je poražen nacizam
Blic 26.05.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marka Đurića rekao je danas da Kosovo i Metohija nikada neće biti deo Albanije. - Nijedan pedalj Srbije to nikada neće biti. To smo rešili još u maju 1945. godine kada je poražen nacizam - saopštio je… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 3 satajoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 43 minutajoš 1 povezana

Zelenski: Ukrajina spremna na obustavu napada na infrastrukturu u Rusiji
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Saobraćajna nesreća na putu Melenci-Bašaid: Tri osobe su poginule, a četvoro je povređeno
Danas pre 3 satajoš 1 povezana