Povezane vesti
Na lokalnim izborima SPD osvojila najmanje glasova u 73 godine
Blic 27.05.2019
Nemačka Socijaldemokratska stranka (SPD) prvi put od 1946. godine nije uspela da osvoji većinu glasova na lokalnim izborima koji su održani juče u pokrajini Bremen. SPD je na izborima osvojila svega 24,5 odsto glasova, što je dosta manje u odnosu na… »
Koalicija Demohrišćana i Hrišćansko socijalne unije pobedila u Nemačkoj
Danas 27.05.2019
Izbori za Evropski parlament Koalicija Demohrišćana i Hrišćansko socijalne unije pobedila je na izborima za Evropski parlament u Nemačkoj, ali je dobila sedam odsto glasova manje nego na prethodnim izborima, pokazuju rezultati izlaznih anketa. Kako… »
Izlazne ankete u Grčkoj: Nova demokratija prva, Ciprasova Siriza druga
Blic 26.05.2019
Na izborima za Evropski parlament u Grčkoj, prema izlaznim anketama, najvie glasova osvojila je vodeća opoziciona stranka desnog centra Nova demokratija, a vladajuća levičarska Siriza premijera Aleksisa Ciprasa je drugoplasirana. ANA prenosi podatke… »
U Grčkoj pobedila Nova demokratija, vladajuća Siriza druga
Danas 26.05.2019
Izbori za Evropski parlament Opoziciona Nova demokratija pobednik je izbora za Evropski parlament u Grčkoj, a prema objedinjenim podacima izlaznih anketa pet agencija za ispitivanje javnog mnjenja dobila je između 32 i 36 odsto glasova. Vladajuća… »
Vesti dana »

Brnabić tvrdi da tri poslanice vlasti imaju zdravstvene probleme nakon incidenta u skupštini
Beta pre 20 minutajoš 147 povezanih

Podignute nove optužnice zbog pada nadstrešnice u Novom Sadu
Al Jazeera pre 51 minutajoš 32 povezane

Spasioci ekskluzivno za Kurir! Evo kako je mala Dunja Marković reagovala kada su je pronašli (video)
Kurir pre 20 minutajoš 153 povezane

Amerika obustavlja vojnu pomoć Ukrajini, EU spremna da pojača podršku
BBC News pre 1 satjoš 47 povezanih