Povezane vesti
Ljajić: "Ako Priština ne ukine takse do 1. jula, uvodimo kontramere"
Blic 27.05.2019
Ukoliko prištinske takse ne budu ukinute do samita lidera Zapadnog Balkana u Parizu 1. jula, Beograd i Sarajevo će razmotriti uvođenje različitih modela kontramera, kao iznuđenu meru, poručili su danas potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljaljić i zamenik… »
Šarović i Ljajić o kontramerama
Danas 27.05.2019
Ministri trgovine Bosne i Hercegovine i Srbije Mirko Šarović i Rasim Ljajić sastali su se danas u Sarajevu šest meseci od kako je Kosovo uvelo stopostotne carine tim zemljama, poručivši da će pokušati da usaglase zajedničke kontramere. Ministar spoljne… »
Ljajić: Ukoliko Priština ne ukine takse do 1. jula, razmotrićemo kontramere
RTS 27.05.2019
Zamenik predsedavajućeg Saveta ministara i ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH Mirko Šarović sastao se u Sarajevu sa potpredsednikom Vlade Republike Srbije i ministrom trgovine, turizma i telekomunikacija Rasimom Ljajićem, sa kojim je… »
Ljajić: Ukoliko Priština ne ukine takse do 1. jula, razmotrićemo kontramere
N1 Info 27.05.2019
Srbija i Bosna i Hercegovina će, ukoliko Priština ne ukine takse za robu iz te dve zemlje do samita lidera Zapadnog Balkana u Parizu 1. jula, razmotriti uvođenje različitih modela kontramera, saopštilo je Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija… »
Vesti dana »

FBI objavio snimak osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka: Osoba u crnom trči preko krova, pa nestaje u šumi VIDEO
Nova pre 11 minutajoš 28 povezanih

Snažan ukrajinski napad na rusku teritoriju: Presretnuto više od 200 dronova
NIN pre 6 minutajoš 21 povezana

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Beta pre 21 minutajoš 20 povezanih

Kada budete videli tortu koju je Matić priredio za mezimicu neće vam biti dobro: Ukrašena je svežim cvećem
Telegraf pre 1 satjoš 13 povezanih