Povezane vesti
Nemački tužioci pretražili Porscheove prostorije zbog sumnje u korupciju
Auto blog 28.05.2019
Kancelarija državnog tužioca u Štutgartu je saopštila da su istražitelji pretražili kancelarije proizvođača sportskih automobila Porschea zbog sumnje u podmićivanje revizora u vezi dobijanja poreskih informacija. Istražitelji sumnjaju da je „službenik iz… »
Racija u Porsche-u zbog sumnje na korupciju!
Vrele gume 28.05.2019
Istražni organi grada Štutgarta su izdali saopštenje u kome se navodi da je u toku dana izvršena racija u prostorijama nemačkog proizvođača automobila, Porsche-a. Kako je saopšteno, sumnja se da je revizor primio mito kako bi prosledio informacije… »
Vesti dana »

Šteta: Sinančević ostao bez finala na Svetskom prvenstvu, bio je tako blizu
Nova pre 24 minutajoš 8 povezanih

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Mape) stiže prava jesen, temperatura pada za 16 stepeni! Ovog datuma imaćemo pravo zahlađenje, a onda nastupa bablje leto
Blic pre 30 minutajoš 1 povezana