Povezane vesti
Anđeoski glas male Doroteje doneo joj prvo mesto na Festivalu “Kreativna čarolija”
Pirotske vesti 28.05.2019
DOROTEJA TOŠIĆ učenica IV-1 odeljenja OŠ “Sveti Sava” iz Pirota osvojila je PRVO MESTO u kategoriji Dečjeg muzičkog stvaralaštva – vokalna kompozicije na festivalu ,,Kreativna čarolija“ u Banji Vrujci. Autorsku pesmu „Ljubav jača je“ pevala je i… »
Doroteja Tošić, učenica OŠ “Sveti Sava” Pirot, osvojila prvo mesto na Međunarodnom festivalu “Kreativna čarolija”
Plus online 28.05.2019
U Banji Vrujci 25. i 26. maja održan je 15. Međunarodni festival „Kreativna čarolija“ na kojem se takmiče deca iz različitih krajeva u svim umetničkim kategorijama. Moto ovogodišnjeg festivala bio je „Nikad ne boj se, ljubav jača je“. U kategoriji… »
Vesti dana »

(Foto, video) prve slike sa mesta požara u batajnici: Zapalio se ogroman objekat u blizini vrtića, oglasile se komšije: "Buknulo je iz čista mira!"
Blic pre 38 minutajoš 22 povezane

BIRN: Srbija u Izrael za prvih šest meseci 2025. izvezla više municije nego cele prošle godine
Radio sto plus pre 8 minutajoš 17 povezanih

Zvezda bez još jednog važnog igrača u Poljskoj? Milojević ima spremnu zamenu
Mondo pre 32 minutajoš 18 povezanih