Povezane vesti
Štrajkovao glađu do smrti: Borac za ljudska prava umro od gladi u Alžiru!
Kurir 28.05.2019
Beskompromisni alžirski borac za ljudska prava Kamel Edin Fekar preminuo je od štrajka glađu koji je započeo pošto je uhapšen u martu. Fekar (52), doktor iz grada Gardaje, u kojem živi etnička manjina Mozabiti, umro je danas u bolnici u Bildi, u… »
Alžirski borac za ljudska prava preminuo od štrajka glađu
N1 Info 28.05.2019
Beskompromisni alžirski borac za ljudska prava Kamel Edin Fekar preminuo je od štrajka glađu koji je započeo pošto je uhapšen u martu. Fekar (52), doktor iz grada Gardaje, u kojem živi etnička manjina Mozabiti, umro je u bolnici u Bildi, u koju je… »
Vesti dana »

(Video/foto) skupština grada Novog Sada danas treba konačno raspravlja o BUDžETU Grupa ekstremnih studenata i opozicija noćas pokušala da upadne u instituciju, policija uspela da ih blokira
Dnevnik pre 28 minutajoš 14 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 29 minutajoš 11 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih

Skupština danas nastavlja rad, na dnevnom redu više predloga odluka
Telegraf pre 2 satajoš 7 povezanih