Povezane vesti
Grčka vlada planira imenovanje novih sudija pre izbora
N1 Info 29.05.2019
Grčka vlada saopštila je da planira imenovanje novih vrhovnih sudija do prevremenih parlamentarnih izbora zakazanih za 7. jul, što je odluka koja je izazvala kritike opozicije koja prema anketama javnog mnjenja ima prednost na predstojećim izborima… »
Vanredni izbori u Grčkoj odloženi za 7. jul
Blic 28.05.2019
Vlada Grčke odredila je 7. jul za datum održavanja vanrednih parlamentarnih izbora, umesto 30. juna, zbog prijemnih ispita na grčkim univerzitetima, saopštio je portparol Vlade Dimitris Canakopulos. Grčki premijer Aleksis Cipras pozvao je na… »
Prevremeni parlamentarni izbori u Grčkoj 7. jula
Danas 28.05.2019
Prevremeni parlamentarni izbori u Grčkoj koje je zatražio premijer Aleksis Cipras zbog loših rezultata na izborima za Evropski parlament i u prvom krugu lokalnih izbora, biće održani 7. jula, saopštila je večeras Vlada. „Premijer je odlučio da organizuje… »
Vesti dana »

Kako da ne uđete u crvenu zonu? Možete sami da pratite kilovate i izbegnete paprene račune za struju na kraju meseca
Kurir pre 8 minutajoš 37 povezanih

Lučić: Subotić oštetila United Group i Telekom za milijune eura, Vučić nikada nije tražio ničiju zamjenu
SEEbiz pre 18 minutajoš 25 povezanih

Kreni-promeni o snimku razgovora direktora UG i Vladimira Lučića: Što je vlast slabija i izolovanija, to su pritisci na slobodne medije brutalniji
Nova pre 1 satjoš 53 povezane

Povređena trudnica u devetom mesecu! Novi detalji stravične nesreće u Zemunu u kojoj je poginula devojčica (15)
Blic pre 28 minutajoš 68 povezanih