Повезане вести
Две београдске општине у четвртак остају без воде, једна до 18 друга до 22 сата
Телеграф 29.05.2019
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне. Због планираних радова на водоводној мрежи на општини Земун, у четвртак 30.05.2019. године од 8:30 до 18:00 сати без воде ће бити потрошачи у Добановачкој улици… »
Планирани и неодложни радови на водоводној мрежи на више градских општина
Студио Б 29.05.2019
Делови града који ће у четвртак због неопходних радова бити без воде. Због планираних радова на водоводној мрежи на општини Земун, сутра од 8.30 до 18 сати без воде ће остати потрошачи у Добановачкој улици (од Добровољачке до… »
Станари Ресавске и Добровољачке сутра цео дан без воде
Блиц 29.05.2019
Станари дела Ресавске улице на Савском венцу остаће без воде сутра од осам до 22 сата, а станари дела Добановачке у Земуну од 8.30 до 18 сати због радова на мрежи, најављено је из "Београдског водовода и канализације". Из… »
Вести дана »
БЛОГ УЖИВО „Посланик може да буде неписмен и да предлаже закон“: Овако Јованов брани Угљешу Мрдића, док опозиција тражи да открије који је факултет завршио
Нова пре 25 минутајош 65 повезаних
Србија ускоро решава питање НИС-а једном засвагда! Вучић из Абу Дабија: Знам ко ће бити партнер
Курир пре 2 сатајош 40 повезаних
Сви Вучићеви саветници, а међу њима "агент хаоса": Ко је Ајнхорн који је проглашен криминалцем у бекству?
Радио 021 пре 1 сатјош 1 повезана
Оштре осуде због напада на Ану Бекуту: "Толико ниско, да немам речи" ФОТО/ВИДЕО
Б92 пре 5 минутајош 47 повезаних




