Povezane vesti
Nenad Krstić: Žao mi je što nisam osvojio Evroligu i zlato sa Srbijom
Hot sport 29.05.2019
Bivši reprezentativac Srbije Nenad Krstić izjavio je da trenutno ne razmišlja da se aktivnije uključi na neku košarkašku funkciju, napominjući da nije tip čoveka koji želi da se nameće. Kako kaže, uživa u porodičnoj idili, ima svoj privatni biznis, ali… »
Nenad Krstić: Ja na funkciji? Ne namećem se
Mondo 29.05.2019
Bivši reprezentativac Srbije Nenad Krstić izjavio je da trenutno ne razmišlja da se aktivnije uključi na neku košarkašku funkciju, napominjući da nije tip čoveka koji želi da se nameće. Foto: MN Press Svetsko prvenstvo 2010, Turska Krstić kaže da sada… »
Krstić: Micić može da zameni Teodosića u reprezentaciji
Vesti online 29.05.2019
Bivši košarkaški reprezentativac Srbije Nenad Krstić izjavio je da trenutno ne razmišlja da se aktivnije uključi na neku košarkašku funkciju, napominjući da nije tip čoveka koji želi da se nameće. Kako kaže, uživa u porodičnoj idili, ima svoj privatni… »
Vesti dana »

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 1 satjoš 2 povezane