Povezane vesti

Pogrebnici plakali kad su videli telo devojčice (3) koja je zverski pretučena kod Negotina: Monstrum očuh ubio dete, pa…

Pogrebnici plakali kad su videli telo devojčice (3) koja je zverski pretučena kod Negotina: Monstrum očuh ubio dete, pa…

Kurir 30.05.2019
Fotografija mrtve devojčice Lune Firulović (3) u mrtvačkom sanduku, koju je zverski i do smrti isprebijao očuh Zoran Albić, pojavila se danas na društvenim mrežama. Slika isprebijanog deteta uznemirila je brojne korisnike koji u svojim komentarima… »
"Žena mi je odvela ćerku, a zlotvor ju je ubio": Ispovest oca devojčice (2) za čiju smrt su osumnjičeni majka i očuh

"Žena mi je odvela ćerku, a zlotvor ju je ubio": Ispovest oca devojčice (2) za čiju smrt su osumnjičeni majka i očuh

Blic 30.05.2019
Očuvao sam i Lunu i Elvina, a sada sam moram da sahranim svoju mezimicu - plačnim glasom kaže za "Blic" Dragan Purić iz Slatine kod Negotina, otac dvoipogodišnje Lune F, koju je zverski nasmrt pretukao očuh Zoran Albić, a zatim njeno telo bacio sa… »
"Rekao je: 'mala ne mrda'" Majka ubijene devojčice koja je štitila monstruma, ispričala svoju verziju kobne noći

"Rekao je: 'mala ne mrda'" Majka ubijene devojčice koja je štitila monstruma, ispričala svoju verziju kobne noći

Blic 30.05.2019
"Zoran se razbesneo, naredio mi da utišam dete, vikao da ne može da podnosi plač. Počeli smo da se svađamo i on me je svojom glavom udario jako u čelo. Zavrtelo mi se u glavi. Onda me uhvatio za ruku i bukvalno izvukao iz kuće." Ovo je juče na… »
"Njih dvoje su stalno bili pijani": Stric brutalno ubijene devojčice iz Negotina otkrio jezive detalje o ubici i majci male…

"Njih dvoje su stalno bili pijani": Stric brutalno ubijene devojčice iz Negotina otkrio jezive detalje o ubici i majci male…

Blic 29.05.2019
Njih dvoje su navodno školski drugovi, a da li je to istina, ne znam. Moj brat ćerkicu nije video od kada ju je Vesna odvela kod svog ljubavnika. Ovako za "Blic" priča stric dvoipogodišnje Lune R, devojčice koju je pre nekoliko dana zverski ubio… »
"Zajedno smo smislili da je pala sa terase": Očuh priznao da je ubio devojčicu i teško optužio njenu majku

"Zajedno smo smislili da je pala sa terase": Očuh priznao da je ubio devojčicu i teško optužio njenu majku

Blic 29.05.2019
Na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Negotinu, Zoran Albić (24) iz Prahova kod Negotina priznao je da je ubio pastorku L. F., ali tvrdi da mu je u tome pomogla nevenčana supruga i majka deteta, Vesna Firulović. Iako je u početku negirao da je… »

Vesti dana »