Povezane vesti

Ta nije poželela brata da poseti u zatvoru: Milica Dabović se oglasila nakon sestrine ispovesti da ju je otac tukao!

Ta nije poželela brata da poseti u zatvoru: Milica Dabović se oglasila nakon sestrine ispovesti da ju je otac tukao!

Svet & Skandal 30.05.2019
Jelica Dabović, nekadašnja košarkašica Crne Gore i sestra košarkašice Milice Dabović sinoć je potresla naciju svojom ispovešću. Jelica je gostovala u emisiji “Život priča” na televiziji Prva i ispričala kako je trpela nasilje od oca. Ona… »
Milica Dabović odgovorila sestri: Dobila je sažaljenje! Bravo za nju!

Milica Dabović odgovorila sestri: Dobila je sažaljenje! Bravo za nju!

Svet plus 30.05.2019
Jelica Dabović, bivša košarkašica i sestra Ane i Milice Dabović, govorila je na televiziji o svom teškom životu i kako ih je otac Milan tukao. Milica je rešila da reaguje na njenu priču, odgovorila je setri! Dobila je sažaljenje! Bravo za nju… »
Otac me je tukao češljem do krvi! Jelica Dabović otkrila detalje brutalne očeve torture: Milicu je maltretirao čim je…

Otac me je tukao češljem do krvi! Jelica Dabović otkrila detalje brutalne očeve torture: Milicu je maltretirao čim je…

Kurir 30.05.2019
Jelica Dabović, nekadašnja košarkašica Crne Gore i sestra košarkašice Milice Dabović, napisala je knjige o svom teškom detinjstvu i odnosu sa ocem, nasilju koje je trpela, ispričala detalje koje do sad nisu bili poznati "Iz detinjstva se sećam… »
Oglasila se Milica Dabović na sestrine priče o brutalnom nasilju oca milana: Ne osuđujem je, razumem je! Ali ona hoće da je…

Oglasila se Milica Dabović na sestrine priče o brutalnom nasilju oca milana: Ne osuđujem je, razumem je! Ali ona hoće da je…

Kurir 30.05.2019
Jelica Dabović, sestra poznatih igračica Ane i Milice, govorila je o svom teškom životu i kako ih je otac Milan tukao. Milica je rešila da reaguje na njenu priču. "Ne osuđujem, ja razumem. Svako od nas teži ka tome da bude iskren i slobodan. Kada… »
Njena sestra ispričala je da ih je otac maltretirao i fizički zlostavljao, pa se Milica Dabović oglasila: "moja porodica je…

Njena sestra ispričala je da ih je otac maltretirao i fizički zlostavljao, pa se Milica Dabović oglasila: "moja porodica je…

Blic 30.05.2019
Jelica Dabović, Miličina starija sestra, iznela je tvrdnje da ih je otac fizički zlostavljao, pa je košarkašica osetila potrebu da se obrati svima putem društvenih mreža. - Ne osudjujem, ja razumem. Svako od nas teži ka tome da bude iskren i… »

Vesti dana »