Povezane vesti
Skot: Situacija u medijima ne ide u prilog građanima
Novi magazin 30.05.2019
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skot je ocenio da je izveštaj Evropske komisije o Srbiji pravičan, da pokazuje da je učinjen napredak, ali da u oblastima poput vladavine prava i slobode medija, mora još da se radi. "Napretka je nesumnjivo bilo, ekonomija… »
Skot: Izveštaj EK je pravičan
Danas 30.05.2019
Ambasador SAD u Srbiji Kajl Skot rekao je za N1 da je izveštaj Evropske komisije o Srbiji pravičan, da pokazuje da je učinjen napredak, ali da u oblastima poput vladavine prava i slobode medija, mora još da se radi. „Izveštaj EK je dosta dugačak… »
Skot: Cilj ostaje isti - sporazum o normalizaciji u odnosima između Beograda i Prištine
Večernje novosti 30.05.2019
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Kajl Skot izjavio je da postoji očigledno nepoverenje u odnosima između Beograda i Prištine, da je potrebno da se strane vrate za pregovarački sto i dijalog nastavi. BEOGRAD - Ambasador Sjedinjenih… »
Vesti dana »

Evropski berzanski indeksi u porastu, investitori se nadaju prekidu vatre u Ukrajini
Euronews pre 24 minutajoš 29 povezanih

Lavrov reagovao, objasnio u kom slučaju Rusija neće praviti kompromis sa Ukrajinom
Danas pre 1 satjoš 20 povezanih

Tužilaštvo BiH naložilo privođenje Dodika, Stevandića i Viškovića
Sputnik pre 1 satjoš 15 povezanih