Повезане вести
Гљива са паучјим отровом решење за маларичне комарце
РТС 31.05.2019
Гљиве генетски модификоване да производе отров паука показале су се изузетно ефикасним у сузбијању маларичних комараца. У року од 45 дана на пробном полигону број комараца смањен је за 99 одсто. Истраживачи са Универзитета у… »
Маларија: Генетски модификована гљива која убија комарце
Јужне вести 31.05.2019
Сциенце Пхото Либрари Комарац Испитивања која су спроведена у Буркини Фасо показала су да су се популације комараца смањиле за 99% у року од 45 дана. Истраживачи кажу да њихов циљ није изумирање инсеката већ помоћ у… »
Маларија: Генетски модификована гљива која убија комарце
Данас 31.05.2019
Испитивања која су спроведена у Буркини Фасо показала су да су се популације комараца смањиле за 99% у року од 45 дана. Истраживачи кажу да њихов циљ није изумирање инсеката већ помоћ у заустављању ширења маларије… »
Вести дана »
Вембањама ударио Јокиц́а у главу – Николина МВП партија у победи Денвера! /видео/
Спутник пре 29 минутајош 8 повезаних
У САД ухапшене нећака и унука Касема Солејманија, иранског генерала убијеног 2020. године
Данас пре 6 сатијош 1 повезана
Цеца се на концерту у Јагодини обратила породици покојног Палме. Ову песму му је посветила, а ево зашто је унук Жељко све време вукао за рукав на бини (видео)
Блиц пре 2 сатајош 2 повезане
Реал испустио бод у судијској надокнади: Мајорка направила велико изненађење (ВИДЕО)
Данас пре 6 сатијош 1 повезана




