Povezane vesti

Rasvetljen slučaj paljenja automobila u Aleksincu

Rasvetljen slučaj paljenja automobila u Aleksincu

Politika 01.06.2019
Niš – Niška i aleksinačka policija uspele su u rekordnom roku, posle samo 24 sata, da rasvetle podmetanje požara i paljevinu automobila dr Dušana Ostojića, stomatologa iz Aleksinca, koja se dogodila oko ponoći, između 30. i 31.maja. Kako je… »
Novinar Ostojić: Osumnjičeni priznao da mi je zapalio automobil, ne i ko mu je naručio

Novinar Ostojić: Osumnjičeni priznao da mi je zapalio automobil, ne i ko mu je naručio

Novi magazin 01.06.2019
Osumnjičeni da je zapalio automobil aleksinačkom stomatologu i novinaru Dušanu Ostojiću, a koji je danas uhapšen, priznao je da je to uradio, ali ne i ko mu je to naložio, rekao je Ostojić Udruženju novinara Srbije (UNS). "Nezvanično sam saznao… »
Ostojić: Uhapšeni priznao da mi je zapalio kola, ali ne i ko mu je to naložio

Ostojić: Uhapšeni priznao da mi je zapalio kola, ali ne i ko mu je to naložio

N1 Info 01.06.2019
Osumnjičeni da je zapalio automobil aleksinačkom stomatologu i novinaru Dušanu Ostojiću, a koji je danas uhapšen, priznao je da je to uradio, ali ne i ko mu je to naložio, rekao je Ostojić Udruženju novinara Srbije (UNS). "Nezvanično sam saznao… »
Uhapšen zbog pucanja iz vozila u pokretu

Uhapšen zbog pucanja iz vozila u pokretu

Politika 01.06.2019
Pripadnici beogradske policije uhapsili su Lj.L. (1987) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, izazivanje opšte opasnosti i laka… »
Priveden osumnjičeni za paljenje automobila aktiviste u Aleksincu

Priveden osumnjičeni za paljenje automobila aktiviste u Aleksincu

Glas Amerike 01.06.2019
ALEKSINAC — Niška policija uhapsila je M.M. iz okoline Aleksinca, starog 25 godina, zbog sumnje da je u noći između srede i četvrtka zapalio automobil aktivisti iz Aleksinca. Njemu je određen pritvor do 30 dana. Oštećeni Dušan Ostojić kaže da… »
Rasvetljen napad na aleksinačkog novinara: Automobil mu je zapalio mladić kojeg i ne poznaje

Rasvetljen napad na aleksinačkog novinara: Automobil mu je zapalio mladić kojeg i ne poznaje

Telegraf 01.06.2019
Uhapšeni mladić je priznao da je zapalio automobil, ali nije otkrio motiv. Niška policija uhapsila je M. M. (25) iz okoline Aleksinca zbog sumnje da je 30. maja ove godine zapalio vozilo "ševrolet kalos" novinara Dušana Ostojića iz ovog grada. Kako… »

Vesti dana »