Povezane vesti
Poginuo Hose Antonio Rejes
Sputnik 01.06.2019
Tridesetpetogodišnji fudbaler Hose Antonio Rejes je poginuo u saobraćajnoj nesreći, saopšteno je iz Fudbalskog kluba Sevilja. Karijeru je započeo u Sevilji sa 16 godina, a 2004. je potpisao za Arsenal, prenosi RTS. Nakon dve godine vratio se u… »
Poginuo Hose Antonio Rejes, bivši fudbaler Arsenala i Sevilje
Južne vesti 01.06.2019
PA Rejes je u Arsenalu bio deo "Nepobedivih" - ekipe koja je bez poraza osvojila Premijer ligu Bivši fudbaler Arsenala i Sevilje Hose Antonio Rejes poginuo je u saobraćajnoj nesreći, saopštio je španski klub. „Nismo mogli da vam saopštimo goru… »
Bivši igrač Real Madrida poginuo u saobraćajnoj nesreći
IndeksOnline 01.06.2019
SEVILJA – Bivši fudbaler Real Madrida i španske reprezentacije Hose Antonio Rejes poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći u Sevilji zvanično je potvrdio njegov matični klub Sevilja. Sevilja, klub u kome je stasao dosadašnji član španskog… »
Vesti dana »

Studenti koji pešače ka Beogradu u Pančevu odali počast stradalima u Novom Sadu
Beta pre 7 satijoš 11 povezanih

Studenti koji hoće da uče izveli performans - bliceve na telefonima uperili u nebo
Euronews pre 59 minutajoš 61 povezana

Policija privela muškarca koji je upalio traktor ispred Pionirskog parka i pokušao da pogura ostale
Pravda pre 53 minutajoš 51 povezana

Srbijavoz: Nakon bezbednosnih pregleda i saglasnosti MUP, biće pokrenut saobraćaj
Insajder pre 8 satijoš 34 povezane

Nakon višednevnog pešačenja u Beograd stižu studenti u blokadi iz unutrašnjosti uoči sutrašnjeg protesta na Terazijama organizovan doček
Dnevnik pre 42 minutajoš 34 povezane